به گزارش خودرونویس، جهت آگاهی شما بیان می کنیم که آخرین باری که منصوری نام Vitesse را برای یکی از پروژه های تیونینگ خود استفاده کرد سال 2009 و تیونینگ بنتلی کانتیننتال GT اسپید مدل همان سال بود. این پروژه تیونینگ جدید به نوعی به منصوری Vitesse سال 2009 اشاره دارد و جزو معدود خودروهای منصوری بوده که رنگ بدنه بسیار خاصی برای آن اجرا شده است.

two-tone-bentley-continental-gtc-mansory-vitesse بنتلی کانتیننتال تیونینگ منصوری (6)

ظاهر بنتلی کانتیننتال GTC تیونینگ منصوری (منصوری Vitesse)

منصوری Vitesse بر پایه بنتلی کانتیننتال GT کانورتیبل توسعه یافته و به حدی تغییر کرده که قطعا توجه هر فردی را در خیابان به خود جلب می کند. البته سلیقه منصوری معمولا با سلیقه همه مشتریان یکسان نیست.

two-tone-bentley-continental-gtc-mansory-vitesse بنتلی کانتیننتال تیونینگ منصوری (6)

بنتلی کانتیننتال GTC تیونینگ منصوری دارای تریم بدنه دو رنگ مشکی و زرد بوده که تقریبا نصف بدنه خودرو به زرد و نصف دیگر به رنگ مشکی مزین شده است. البته قسمت زرد رنگ بدنه مقداری نسبت به بخش مشکی رنگ بیشتر است. این بنتلی کانتیننتال GTC تیونینگ منصوری به رینگ هایی مشکی رنگ با تریم زرد رنگ مجهز شده که کاملا با رنگبندی بدنه هماهنگ است.

two-tone-bentley-continental-gtc-mansory-vitesse بنتلی کانتیننتال تیونینگ منصوری (6)

البته منصوری کیت بدنه خاص و جذابی را برای بنتلی کانتیننتال GTC نصب کرده که بیشتر قطعات آن از جنس فیبر کربن هستند. به لطف این کیت بدنه استایل این خودرو تا حد زیادی از مدل استاندارد این رودستر اشرافی گران قیمت و شکیل فاصله گرفته است.

این تم رنگی خاص و عجیب داخل کابین بنتلی کانتیننتال GTC هم دیده می شود. منصوری حتی رنگ صندلی ها را متفاوت از یکدیگر انتخاب کرده و کابین نیز ترکیب رنگ کاملا متضادی دارد. کنسول میانی نیز دارای پلاکی با نوشته Mansory Vitesse بوده که در آنجا ذکر شده One of One!

two-tone-bentley-continental-gtc-mansory-vitesse بنتلی کانتیننتال تیونینگ منصوری (6)

 

مشخصات فنی منصوری Vitesse (بنتلی کانتیننتال GTC تیونینگ منصوری)

منصوری هنوز اعداد و ارقام خروجی پیشرانه بنتلی کانتیننتال GTC تیونینگ شده خود را به صورت دقیق اعلام نکرده است. ولی برخی از رسانه ها تخمین هایی از قدرت تولیدی منصوری Vitesse داشته اند. به گفته برخی از منابع نزدیک به این تیونر ایرانی، منصوری Vitesse یا همان بنتلی کانتیننتال GTC تیونینگ شده توسط منصوری قادر به تولید 740 اسب بخار قدرت و 1020 نیوتن متر گشتاور است. نهایت سرعت قابل پیمایش این خودرو 332 کیلومتر بر ساعت اعلام شده و این رودستر فوق لوکس قادر است طی 3.3 ثانیه از حالت سکون به اتکا به این قدرت زیاد به مرز 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

جهت مقایسه بیان می کنیم که نسخه استاندارد بنتلی کانتیننتال GT کانورتیبل به یک پیشرانه 4 لیتری هشت سیلندر V شکل با دو توربوشارژ مجهز شده که قادر به تولید 542 اسب بخار قدرت و 770 نیوتن متر گشتاور است.

منبع Motor1
5 از 1 رای