سوپر اسپرت

تیزر ابرخودرو پیکاسو PS-01
مجهز به پیشرانه 600 اسب بخاری ایتالیایی تیزر ابرخودرو سوییسی پیکاسو PS-01
شرکت خودروسازی سوییسی پیکاسو به تازگی تیزر اولین ابرخودروی خود به نام پیکاسو PS-01 را منتشر کرده که قرار است در بهار سال آینده رونمایی شود.
نوشته یحیی دادگر | 2 هفته قبل
تویوتا GR سوپراسپرت
مجهز به پیشرانه هیبریدی 671 اسب بخاری تویوتا GR سوپر اسپرت 15 ژانویه رونمایی می شود
پس از سال های انتظار سرانجام در آستانه رونمایی نسخه تولیدی تویوتا GR سوپر اسپرت کانسپت قرار داریم. تویوتا قصد دارد که نسخه تولیدی این خودرو را 15 ژانویه رونمایی کند.
نوشته یحیی دادگر | 2 هفته قبل
نیسان GT-R با لامبورگینی هوراکان و آئودی R8
گودزیلا در مقابل گاو خشمگین و سفینه فضایی درگ ریس نیسان GT-R با لامبورگینی هوراکان و آئودی R8
آیا نیسان GT-R واقعا توان رقابت با ابرخودروهایی مانند لامبورگینی هوراکان و آئودی R8 را در یک درگ ریس دارد؟ برای پی بردن به پاسخ این سوال ویدیو این پست را تماشا کنید.
نوشته یحیی دادگر | 3 هفته قبل
لامبورگینی هوراکان زایروس
استخراج 1200 اسب بخار قدرت به کمک دو توربوشارژ لامبورگینی هوراکان زایروس قاتل ابرخودروهای چند میلیون دلاری
به تازگی شرکت تیونر زایروس یک کیت تقویتی بسیار تهاجمی و حرفه ای برای لامبورگینی هوراکان عرضه کرده که این سوپراسپرت را به سطح بسیار بالایی رسانده است.
نوشته یحیی دادگر | 3 هفته قبل
مک لارن Sabre
مجهز به قدرتمندترین پیشرانه هشت سیلندر غیر هیبریدی مکلارن مک لارن Sabre رونمایی شد
با توجه به تصاویر جاسوسی موجود و همچنین تصاویر رسمی لو رفته انتظار داشتیم که رونمایی مکلارن Sabre نزدیک باشد؛ ولی مکلارن با رونمایی غافلگیر کننده خود همه را سورپرایز کرد.
نوشته یحیی دادگر | 4 هفته قبل
ابرخودرو Elation Freedom
دارای دو مدل تمام الکتریکی و یک نسخه درونسوز نسخه پروتوتایپ ابرخودروی Elation Freedom معرفی شد
کمپانی Elation به تازگی با معرفی نسخه پروتوتایپ ابرخودروی Freedom به دنیای سوپراسپرت ها ورود کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 1 ماه قبل
پاگانی هوایرا Tricolore
قدرتمندترین خودروی تولیدی پاگانی تا به امروز پاگانی هوایرا Tricolore معرفی شد
پاگانی در ادامه انتشار تیزرهایی مرموز، یک نسخه ویژه از هوایرا را به نام Tricolore معرفی کرده که قدرتمندترین ابرخودروی تولیدی این کمپانی تا این لحظه محسوب می شود.
نوشته یحیی دادگر | 1 ماه قبل
لامبورگینی SC20
جدیدترین تازه وارد خاندان اونتادور لامبورگینی SC20 رونمایی شد
لامبورگینی به تازگی عضو جدیدی را به خاندان اونتادور اضافه کرده که این بار یک سوپراسپرت بدون سقف اسپیدستر به نام SC20 بوده که خوشبختانه مجوز تردد در خیابان را هم دارد.
نوشته یحیی دادگر | 1 ماه قبل
تیزر محصول جدید پاگانی
با انتشار یک تیزر در اکانت توییتر مطرح شد پاگانی طی روزهای آتی ابرخودرویی جدید را معرفی می کند
به تازگی پستی در صفحه توییتر پاگانی منتشر شده که به وسیله آن متوجه شدیم پاگانی در حال توسعه یک محصول جدید بوده که قصد دارد پنج شنبه آن را معرفی کند.
نوشته یحیی دادگر | 1 ماه قبل
هنسی ونوم F5
قدرتمندترین خودروی درونسوز تولیدی جهان هنسی ونوم F5 رونمایی شد
نسخه تولیدی هنسی ونوم F5 حدود سه سال پس از معرفی نسخه مفهومی این ابرخودرو، رونمایی شده است. هنسی ادعا کرده که ونوم F5 قادر به دست یافتن به سرعت 500 کیلومتر بر ساعت است.
نوشته یحیی دادگر | 1 ماه قبل

خودروهای سوپر اسپرت، جدیدترین مدل ها و مهمترین اخبار

خودرو سوپر اسپرت به آن دسته از خودروهایی گفته می شود که بالاترین سطح از فناوری ها و استانداردهای روز دنیا در زمینه قوای محرکه، امکانات رفاهی، تجهیزات ایمنی و مولفه های بیشترین سرعت را دارا هستند. قیمت خودروهای سوپر اسپرت نسبت به دیگر خودروها نیز بسیار بالاتر است و خودروسازان بزرگ جهان خودروهای سوپر اسپرت را تحت عنوان خودرو سفارشی در سبد محصولات خود گنجانده اند.

سوپر اسپرت های ژاپنی

خودروسازان ژاپنی امروزه پیشتاز بازار خودروهای سوپر اسپرت به شمار می روند و تلاش می کنند تا بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص دهند. شرکت هایی همچون نیسان، هوندا، لکسوس و تویوتا در این زمینه تلاش های زیادی داشته اند که سرآمد آنها خودروهایی همچون نیسان جی تی آر gtr، نیسان آر360، هوندا ان اس ایکس nsx و لکسوس ال اف ای lfa هستند.

سوپر اسپرت های ایتالیایی

خودروهای سوپر اسپرت ایتالیایی نیز توانسته اند به جایگاه قابل قبولی در بین محبوب ترین خودروهای سوپر اسپرت جهان دست یافته و برخی از آنها حتی لقب قوی ترین خودرو سوپر اسپرت جهان را داشته اند. شرکت های لامبورگینی، فراری، پاگانی اما به طور قطعی نمی توان گفت کدامیک به عنوان پرفروش ترین خودرو سوپر اسپرت جهان قلمداد می شوند.

سوپراسپرت های آلمانی

خرید خودرو سوپر اسپرت یک موضوع کاملا سلیقه ای است و برخی افراد به خودروهای سوپر اسپرت آلمانی علاقه بیشتری نشان می دهند. شرکت مرسدس بنز با تولید محصول مرسدس بنز اس ال اس ای ام جی sls emg توانسته است در این زمینه پیشگام باشد. همچنین شرکت های پورشه، آئودی  و بی ام دبلیو نیز با تولید خودروهای بی ام دبلیو m6 و آئودی r8 توانسته اند پا به پای رقبای جهانی حرکت کنند.

سوپر اسپرت های انگلیسی

خودروهای سوپر اسپرت ساخت انگلیس اما علاقه مندان خاص خود را دارد. شرکت استون مارتین با ساخت مدل استون مارتین وانکویش، شرکت مک لارن ، بنتلی و رولزرویس نیز با تولید برخی از مدل های سوپر اسپرت خود توانسته اند در بازارجهانی خودروهای سوپر اسپرت حضور داشته باشند.

سوپر اسپرت های آمریکایی

سوپر اسپرت های آمریکایی اما هموراه در تلاش بوده اند تا اقتدار خود را از جنبه های دیگری به منصه ظهور بنشانند. محصولاتی همچون فورد جی تی، مازلر اتوموتیو، اس اس سی نورث یا شلبی، آئرو، تواتارا، سالین، اس7، شورلت کوروت، وکتور موتورز، هنسی ونوم جی تی، سوپرفورمنس، استریت اند ریسینگ تکنولوژی، پانوز، دوون موتورورکس و اکووس اتوموتیو از جمله شرکت هایی هستند که در این بازار رقابت می کنند.

بهترین سوپر اسپرت های جهان، قوی ترین سوپر اسپرت های جهان، پرفروش ترین سوپر اسپرت های جهان و سریع ترین سوپر اسپرت های جهان از جمله موضوعاتی هستند که همواره مورد توجه علاقه مندان به اخبار این حوزه بوده اند و خودرونویس در تلاش است تا به طور مستمر جدیدترین اخبار خودروهای سوپر اسپرت را منعکس کند.