راهنمای خرید

فردا SX5 یا لیفان X70
نبرد چینی های هم قیمت فردا SX5 یا لیفان X70 ؟
در این مطلب قصد داریم تا مقایسه ای کوتاه بین لیفان X70 و فردا SX5 داشته باشیم و شما را در امر انتخاب هر یک از این دو کراس اوور تازه وارد، یاری رسانیم.
نوشته رضا صفرآبادی فراهانی | 5 ماه قبل
خودروی گازسوز LPG
بررسی مزایا و معایب تفاوت CNG و LPG
در این مقاله قصد آن را داریم تا ضمن بررسی تفاوت دو گاز CNG و LPG به بررسی مزایا و معایب هر یک نیز بپردازیم.
نوشته علی شیرین آبادی | 6 ماه قبل
خرید خودرو
مراقب باشید کلاه سرتان نرود نکات مهمی که قبل از خرید خودرو باید بدانید
در این مقاله قصد آن را داریم تا نکاتی که پیش از خرید یک خودرو صفر و کارکرده لازم است رعایت شود را مورد بررسی قرار دهیم.
نوشته علی شیرین آبادی | 11 ماه قبل
مقایسه کاپرا 2 و پیکاپ ریچ
مقایسه دو پیکاپ مطرح صفر کیلومتر در کشور پیکاپ ریج بخرم یا کاپرا2؟
در این مطلب، خودروهای پیکاپ ریچ و کاپرا 2 گروه بهمن را برای مقایسه در نظر گرفتیم که در ادامه ویژگی های هرکدام را به طور مختصر شرح می‌دهیم.
نوشته یحیی دادگر | 2 سال قبل
مقایسه چانگان CS35 و ام وی ام ایکس 22
مقایسه دو کراس اوور کامپکت شهری چینی چانگان CS35 بخرم یا ام‌ وی‌ ام X22؟
در این مطلب، به مقایسه دو کراس اوور هم سایز با نام های چانگان CS35 و ام وی ام X22 پرداخته ایم و آن ها را از نظر فنی و آپشن بررسی می کنیم.
نوشته یحیی دادگر | 2 سال قبل
مقایسه برلیانس کراس با رنو ساندرو
کدومو بخرم؟ ساندرو استپ‌وی بخرم یا برلیانس کراس C3؟
 در این مطلب، خودروهای رنو ساندرو استپ‌ وی اتوماتیک و برلیانس کراس C3 را برای مقایسه در نظر گرفتیم که در ادامه هرکدام را به طور مختصر شرح می‌دهیم.
نوشته یحیی دادگر | 2 سال قبل
مقایسه دنا با سورن توربو
کدومو بخرم سورن توربو بخرم یا دنا؟
در این مطلب، قصد مقایسه بین خودروی سمند سورن توربو و خودروی دنا، از نظر طراحی، مشخصات فنی، امکانات رفاهی، کیفیت و بازار دست دوم را داریم تا گزینه بهتر را معرفی کنیم.
نوشته یحیی دادگر | 2 سال قبل

راهنمای خرید خودروهای ایرانی و خودروهای خارجی

راهنمای خرید خودرو به عنوان یکی از بخش های اصلی رسانه های تخصصی خودرو شناخته می شود و خودرونویس تلاش می کند تا مجموعه کاملی از اطلاعات فنی خودروها را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. به طوری که هر فردی قبل از اقدام برای خرید خودرو ابتدا به قیمت خودرو توجه می کند و سپس متناسب با بودجه خود به دنبال یک خودرو ارزان قیمت و یا خودروهای گران قیمت می رود. اما قبل از هر چیز لازم است تا اطلاعات خود را کامل کند. تهیه مطالب جامع مقایسه و راهنمایی دقیق مخاطبان متناسب با بودجه ای که در اختیار دارند اولویت اصلی خودرونویس است.

کدام خودرو بهتر است؟

اینکه کدام خودرو بهتر است امروزه اصلی ترین موضوعی است که خریداران خودرو به آن توجه می کنند. هر خریداری تلاش می کند تا ابتدا برند خودرو مورد علاقه خود را در اولویت قرار داده و سپس به روند عرضه جدیدترین خودروهای سال توجه کند. مواردی همچون شتاب صفر تا صد خودرو، قدرت موتور خودرو، کلاس اتاق خودرو، گشتاور خودرو، مصرف سوخت خودرو، گیربکس خودرو و سایر مشخصات خودرو توجه کند. در عین حال آپشنن های خودرو،  تجهیزات ایمنی خودرو و امکانات رفاهی خودرو همواره مورد توجه مشریان بوده است. در بخش مشخصات فنی سایت خودرونویس این اطلاعات به همراه مطالب و تصاویر متنوع در اختیار کاربران قرار دارد.

مقایسه خودرو

مقایسه خودرو با مدل های مشابه نیز همواره مورد توجه متقاضیان خرید خودرو بوده و افراد همواره تلاش می کنند تا یک یا چند خودرو را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار داده و سپس نسبت به خرید خودرو اقدام کنند. بخش مقایسه خودرو سایت خودرونویس تلاش کرده است تا مجموعه کاملی از اطلاعات مورد نیاز کاربران و مخاطبان را در اختیار آنها قرار دهد.

قیمت خودرو

قیمت خودرو نیز از جمله عوامل تاثیرگذار در انتخاب مشتریان است. سایت خودرونویس تلاش می کند تا با به روز رسانی مستمر قیمت کارخانه و بازار خودروهای داخلی و خارجی خدمات ویژه ای را به مخاطبان خود ارائه دهد. در عین حال با ارزیابی کلی قیمت خودروهای صفر کیلومتر و همچنین قیمت خودروهای دست دوم به انتخاب بهتر آنان کمک کند.