تبلیغات

روش های متنوع تبلیغات
در پایگاه خبری خودرونویس

آسان، سریع، گسترده، متمرکز، هدفمند، تعاملی، جهانی، همیشه، همه جا، دقیق، انعطاف پذیر، وسیع و کم هزینه خود را معرفی کنید!

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در تمام بخش های سایت خودرونویس با در نظر گرفتن استانداردهای روز طراحی وب سایت جانمایی شده تا همزمان در صفحات نمایشگر کامپیوتر، موبایل و تبلت در بهترین شکل ممکن اکران شود و بیشترین بازدهی را به همراه داشته باشد. جهت آگاهی از نحوه همکاری در زمینه تبلیغات بنری با تکمیل فرم تماس با ما در همین صفحه، همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

تبلیغات رپرتاژ آگهی

انتشار رپرتاژ آگهی و تولید محتوا برای شرکت ها و برندها و کسب و کارهای مختلف در خودرونویس با رویکرد جذب ورودی برای وب سایت های متقاضیان از طریق لینک گذاری و کلمات کلیدی در نظر گرفته شده است. این تبلیغات به دو صورت خبری بدون لینک فالو و گزارش ویژه همراه با سه مورد لینک فالو انتشار خواهد یافت. جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم تماس با ما در همین صفحه را تکمیل کنید.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن به صورت یک پیام بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و موبایل کاربران ظاهر می‌شود و افرادی که آن را دریافت می‌کنند،‌ کاربران وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی هستند که دریافت پوش نوتیفیکشن را پذیرفته اند و با نگاه حرفه ای به آن می نگرند. بنا براین شما با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن پیام خود را به میلیون‌ها کاربر می‌رسانید برای اطلاع از این شرایط فرم تماس با ما را کامل کنید.

اسپانسری محتوا

اسپانسری ویژه

خدمات از طریق اسپانسری ویژه پایگاه خبری خودرونویس در جهت تولید محتوای بسیار کارآمد و دارای ارزش از نگاه کاربران دنبال می شود و به نوعی تبلیغات غیرمستقیم ولی بسیار اثربخش به شمار می رود. این خدمات جزئیاتی همچون ایجاد صفحات ویژه برندها در قالب اخبار و محتوای کاربردی، تولید محتوای ویدئویی، اینفوگرافیک، موشن گرافی و پادکست را در بر می گیرد. برای آگاهی بیشتر فرم تماس با ما را تکمیل کنید.

بسته های پیشنهادی

بسته های پیشنهادی خودرونویس راهکارهای متنوع تبلیغات را در برمی گیرد تا مشتریان با استفاده از تمام ابزارهای موجود اهداف بازاریابی خود را دنبال کنند. این بسته ها شامل تبلیغات بنری، بازاریابی محتوا، رپرتاژ آگهی، پوش نوتیفیکیشن، اسپانسری ویژه و شبکه های اجتماعی است و خدمات دیگری در زمینه اطلاع رسانی و روابط عمومی را در بر خواهد گرفت. برای آگاهی بیشتر اطلاعات تماس خود را بگذارید.

درخواست تبلیغ در خودرونویس

جهت درخواست تبلیغ لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.