نمایشگاه خوردو

فولکس واگن فیدئون 2021
سدانی فول سایز و لاکچری ویژه بازار چین معرفی فولکس واگن فیدئون فیس لیفت 2021
فولکس واگن به همکاری سایک موتورز چین، نسخه فیس لیفت سدان فول سایز فیدئون را در نمایشگاه پکن معرفی کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 4 هفته قبل
نتا Eureka 03
در نمایشگاه پکن 2020 رونمایی شد نتا Eureka 03، رقیب تازه نفس تسلا از چین
در نمایشگاه پکن 2020، رقیبی تازه برای تسلا مدل 3 به نام نتا Eureka 03 معرفی شده که یک سدان الکتریکی زیبا با عملکرد بسیار خوب از یک خودروساز نوپای چینی است.
نوشته یحیی دادگر | 4 هفته قبل
گریت وال Ora Futurist Concept
در نمایشگاه پکن 2020 رخ داد گریت وال Ora Futurist کانسپت معرفی شد
زیربرند الکتریکی ساز کمپانی گریت وال چین به نام Ora، یک سدان الکتریکی جذاب رترو استایل در نمایشگاه خودروی پکن 2020 معرفی کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 4 هفته قبل
هونگچی E-HS9
در نمایشگاه پکن 2020 صورت گرفت هونگچی E-HS9 رونمایی شد
کمپانی هونگچی یک برند پریمیوم و لوکس ساز چینی بوده و امروز در نمایشگاه خودروی پکن 2020، از یک اسیووی الکتریکی فول سایز به نام E-HS9 پرده برداشته است.
نوشته یحیی دادگر | 4 هفته قبل
تیزر خودروی الکتریکی هوندا
در نمایشگاه خودروی پکن 2020 رونمایی می شود هوندا تیزر خودروی الکتریکی جدیدی را منتشر کرد
کمپانی هوندا تیزر خودروی الکتریکی مفهومی جدیدی را منتشر کرده است. قرار است که این خودرو در نمایشگاه خودروی پکن 2020 رونمایی شود.
نوشته یحیی دادگر | 1 ماه قبل
لندروور دیفندر
در نمایشگاه فرانکفورت صورت گرفت نسل جدید لندروور دیفندر رونمایی شد
لندروور پس از چندین دهه تولید دیفندر با استایلی کلاسیک، سرانجام نسل جدید این آفرودر توانمند را با استایلی کاملا جدید رونمایی کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 5 ماه قبل
فولکس واگن id.3
در نمایشگاه فرانفکورت 2019 صورت گرفته بود فولکس واگن ID.3 معرفی شد
فولکس واگن با معرفی ID.3 قصد دارد مانند بیتل خودرویی تاریخ ساز و پرفروش را به بازار دنیا عرضه کند و امیدوار است بتواند به وسیله آن رکوردهای زیادی ثبت کند.
نوشته یحیی دادگر | 5 ماه قبل
نمایشگاه خودرو
کرونا همچنان بحران آفرینی می‌کند لغو بزرگترین رویدادهای خودرویی جهان
در پی شیوع ویروس کرونا در جهان رویدادهای مهم در سراسر دنیا به حالت تعلیق و تعطیل درآمدند یکی از این رویدادهای مهم نمایشگاه های خودرو بودند.
نوشته زهرا صادقی | 5 ماه قبل

نمایشگاه خودرو اصلی ترین آوردگاه خودروسازان جهان به شمار می رود. همه ساله چندین نمایشگاه خودرو در نقاط مختلف جهان برگزار می شود و طی آن با رونمایی از جدیدترین خودروهای جهان، سریع ترین خودروها و پیشرفته ترین خودروها عیار و توان خودروسازان سنجیده می شود. در ایران نیز هموراه رویدادهایی از این قبیل برگزار می شود و خودروسازان داخلی در رویدادهایی نظیر نمایشگاه خودرو تهران، نمایشگاه خودرو مشهد، نمایشگاه خودرو تبریز، نمایشگاه خودرو اصفهان و نمایشگاه خودرو شیراز حضور پررنگ تری دارند.

بزرگترین نمایشگاههای خودرو جهان

اما اگر بخواهیم نگاهی به مهمترین نمایشگاههای خودرو جهان داشته باشیم باید ریدادهایی همچون نمایشگاه خودرو توکیو، نمایشگاه خودرو دیترویت، نمایشگاه خودرو شیکاگو، نمایشگاه خودرو فرانکفورت، نمایشگاه خودرو پاریس، نمایشگاه خودرو ژنو، نمایشگاه خودرو شانگهای، نمایشگاه خودرو پکن، فستیوال سرعت گودوود و هفته خودروی پبل بیچ را مورد اشاره قرار دهیم.