نمایشگاه خوردو

علت جا نرفتن دنده خودرو
علل جا نرفتن دنده خودرو
در این مقاله قصد آن را داریم تا علل مختلف جا نرفتن دنده را مورد بررسی قرار دهیم تا رانندگان با علل جا نرفتن یا سخت جا رفتن دنده ها آشنا شوند.
نوشته علی شیرین آبادی | 5 روز قبل
زمان تعویض تسمه تایم
زمان تقریبی تعویض برای هر خودرو زمان تعویض تسمه تایم و علایم خرابی
تسمه تایم یکی از قطعات حیاتی موتور خودروها محسوب می شود. در این مقاله قصد آن را داریم تا زمان تعویض تسمه تایم خودرو را بررسی کنیم.
نوشته علی شیرین آبادی | 3 هفته قبل
نمایشگاه خودرو ژنو 2022
با رعایت پروتکل های خاص صورت می گیرد نمایشگاه خودرو ژنو سال 2022 برگزار می شود
برگزارکنندگان نمایشگاه خودرو ژنو هم نور امیدی را در انتهای این مسیر می بینند و چراغ سبز برگزاری این رویداد مهم خودرویی را در سال 2022 داده اند.
نوشته یحیی دادگر | 4 هفته قبل
آئودی A7L
در نمایشگاه شانگهای 2021 صورت گرفت آئودی A7L سدان ویژه بازار چین معرفی شد
اولین محصول آئودی که ویژه بازار چین و توسط جوینت ونچر و سرمایه گذاری مشترک با SAIC توسعه یافته، A7L بوده که طی نمایشگاه خودرو شانگهای 2021 رونمایی شد.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل
هونگچی S9
ابرخودرویی چینی با شتاب 1.9 ثانیه ای! هونگچی S9 با 1400 اسب بخار قدرت از راه رسید
خودروی مفهومی L کانسپت تنها محصول فوق جذاب هونگچی در نمایشگاه خودروی شانگهای 2021 نبود. بلکه این سدان سوپر لاکچری در کنار خود ابرخودروی هونگچی S9 را هم داشت.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل
مرسدس میباخ اس کلاس S480
در نمایشگاه خودرو شانگهای 2021 صورت گرفت مرسدس میباخ شش سیلندر برای ثروتمندان فقیر رونمایی شد
مرسدس در نمایشگاه شانگهای 2021 یک خودروی دیگر یعنی یک نسخه خاص از میباخ اس کلاس را با نام S480 شش سیلندر هم معرفی کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل
مزدا CX-30 EV
چانگان در لباس مزدا! مزدا CX-30 EV در نمایشگاه شانگهای رونمایی شد
مزدا برای سهم خواهی از بازار چین یک کراس اوور الکتریکی و ویژه بازار این کشور را در شانگهای 2021 به نام CX-30 EV رونمایی کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل
تویوتا کراون Vellfire
در نمایشگاه شانگهای 2021 رخ داد تویوتا کراون Vellfire رونمایی شد
تویوتا در نمایشگاه شانگهای 2021 مینی ون لوکسی را به نام کراون Vellfire رونمایی کرده که قرار است در کارخانه FAW چین آن را به تولید برساند.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل
تویوتا کراون Kluger هایلندر
در نمایشگاه شانگهای 2021 صورت گرفت تویوتا کراون Kluger هایلندری لوکس معرفی شد
در نمایشگاه خودرو شانگهای 2021، تویوتا جدیدترین ورژن هایلندر را به صورت رسمی با چاشنی لاکچری و جذاب یعنی همان لوگوی کراون رونمایی کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل
هواوی seres sf5
در نمایشگاه شانگهای 2021 صورت گرفت خودروی هواوی Seres SF5 رونمایی شد
هواوی طی نمایشگاه خودرو شانگهای 2021، کراس اوور الکتریکی سازی شده Seres SF5 را رونمایی کرد و وارد صنعت خودروسازی شد.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل

نمایشگاه خودرو اصلی ترین آوردگاه خودروسازان جهان به شمار می رود. همه ساله چندین نمایشگاه خودرو در نقاط مختلف جهان برگزار می شود و طی آن با رونمایی از جدیدترین خودروهای جهان، سریع ترین خودروها و پیشرفته ترین خودروها عیار و توان خودروسازان سنجیده می شود. در ایران نیز هموراه رویدادهایی از این قبیل برگزار می شود و خودروسازان داخلی در رویدادهایی نظیر نمایشگاه خودرو تهران، نمایشگاه خودرو مشهد، نمایشگاه خودرو تبریز، نمایشگاه خودرو اصفهان و نمایشگاه خودرو شیراز حضور پررنگ تری دارند.

بزرگترین نمایشگاههای خودرو جهان

اما اگر بخواهیم نگاهی به مهمترین نمایشگاههای خودرو جهان داشته باشیم باید ریدادهایی همچون نمایشگاه خودرو توکیو، نمایشگاه خودرو دیترویت، نمایشگاه خودرو شیکاگو، نمایشگاه خودرو فرانکفورت، نمایشگاه خودرو پاریس، نمایشگاه خودرو ژنو، نمایشگاه خودرو شانگهای، نمایشگاه خودرو پکن، فستیوال سرعت گودوود و هفته خودروی پبل بیچ را مورد اشاره قرار دهیم.