نمایشگاه خوردو

چانگان یونی وی UNI V 2022
صفر تا 100 تنها در 6 ثانیه! چانگان یونی وی UNI V در دو مدل هیبریدی و 2 لیتری معرفی شد
چانگان به تازگی دو نسخه جدید iDD هیبرید و 2 لیتری توربو را برای خودروی یونی Uni V 2022 در نمایشگاه خودرو Chongqing رونمایی کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل
کامیون کشنده دافران Dafran H7 شایان دیزل
به همراه ویدیو تست درایو کامیون کشنده دافران H7 480 در محوطه نمایشگاه با کامیون کشنده دافران Dafran H7 شایان دیزل آشنا شوید
شایان دیزل یکی از خودروسازان تجاری تازه تاسیس ایران بوده که با کامیون کشنده 44 تن 4x2 دافران Dafran H7 در نمایشگاه خودرو تهران 1401 حضور پر رنگی داشت.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
کامیونت کامیون کشنده ویرا دیزل شاکمان Shacman
از کامیونت 5.5 تن تا کامیون کشنده 44 تن با محصولات کامیونت و کامیون کشنده شاکمان Shacman ویرا دیزل آشنا شوید
ویرا دیزل در اولین قدم چهار محصول شاکمان شامل دو کامیونت و دو کامیون کشنده را برای عرضه به بازار ایران در نظر گرفته که این محصولات را در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی کرد.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
تریلر هوشمند دنیای ماموت نمایشگاه خودرو تهران
تریلر هوشمند دنیای ماموت نمایشگاه خودرو تهران تریلر هوشمند دنیای ماموت معرفی شد
شرکت دنیای ماموت که بزرگترین کاربری ساز بازار ایران محسوب می شود، یک تریلر هوشمند را برای اولین بار در بازار ایران معرفی کرده که جابه جایی بار را هوشمندانه تر کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
محمدرضا آرین نژاد مدیر بازاریابی فردا FMC SX5 511 T5 M4موتورز
طی نشست خبری فرداموتورز در نمایشگاه خودرو تهران مطرح شد محصولات جدید فردا موتورز در سال 1401
فردا موتورز در نمایشگاه خودرو تهران با معرفی MPV اف ام سی M4 و همچنین معرفی برند فردا دیزل و تست درایو محصولات خود خبرساز شد و توجه همه را به خود جلب کرد.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
موتورسیکلت های جدید ایران دو چرخ دوچرخ برقی اسکوتر
در نشست خبری حاشیه نمایشگاه خودرو تهران مطرح شد 10 موتورسیکلت جدید ایران دوچرخ تا پایان سال رونمایی می شوند
فرصتی پیش آمد تا با مدیرعامل ایران دوچرخ آرمان موسوی در خصوص فعالیت های این شرکت و برنامه های توسعه و محصولات جدید ایران دو چرخ صحبتی داشته باشیم.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
برنامه های توسعه شایان دیزل
طی گفت و گو با محمد مرتضایی مدیرعامل شایان دیزل مطرح شد برنامه های توسعه شایان دیزل برای عرضه محصولات جدید
فرصتی پیش آمد تا با محمد مرتضایی مدیرعامل شایان دیزل در خصوص فعالیت های این شرکت و برنامه های آینده مصاحبه ای داشته باشیم.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
وطن خواه مکث موتور تسهیلات خرید پیکاپ کلوت
بابک وطن خواه مدیر عامل شرکت مکث موتور: کم‌ سودترین تسهیلات بانکی خرید خودرو برای پیکاپ کلوت
به گزارش روابط عمومی مکث موتور در توافق با بانک تجارت تسهیلات بانکی با سود ۱۸ درصد برای خرید پیکاپ کلوت در نظر گرفته شده است.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
فردا اف ام سی ام4 FMC M4 فردا موتورز مینی ون MPV
در نمایشگاه خودرو تهران شهر آفتاب صورت گرفت ماشین اف ام سی ام 4 FMC M4 در کلاس MPV توسط فردا موتورز رونمایی شد
شرکت فردا موتورز در چهارمین دوره نمایشگاه خودرو تهران 1401 واقع در شهر آفتاب یک خودروی مینی ون MPV لوکس به نام اف ام سی ام4 M4 FMC را رونمایی کرده است.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
عوامل موثر بر نارضایتی بر صنعت خودروسازی ایران (7)
در میزگرد بررسی عوامل موثر بر نارضایتی از صنعت خودرو مطرح شد بهبود کیفیت قوانین و داشتن سیاست های ثابت لازمه رشد صنعت خودرو
روز گذشته در حاشیه نمایشگاه خودرو تهران یک نشست خبری با موضوع بررسی عوامل موثر بر نارضایتی از صنعت خودرو ایران برگزار شد.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل

نمایشگاه خودرو اصلی ترین آوردگاه خودروسازان جهان به شمار می رود. همه ساله چندین نمایشگاه خودرو در نقاط مختلف جهان برگزار می شود و طی آن با رونمایی از جدیدترین خودروهای جهان، سریع ترین خودروها و پیشرفته ترین خودروها عیار و توان خودروسازان سنجیده می شود. در ایران نیز هموراه رویدادهایی از این قبیل برگزار می شود و خودروسازان داخلی در رویدادهایی نظیر نمایشگاه خودرو تهران، نمایشگاه خودرو مشهد، نمایشگاه خودرو تبریز، نمایشگاه خودرو اصفهان و نمایشگاه خودرو شیراز حضور پررنگ تری دارند.

بزرگترین نمایشگاههای خودرو جهان

اما اگر بخواهیم نگاهی به مهمترین نمایشگاههای خودرو جهان داشته باشیم باید ریدادهایی همچون نمایشگاه خودرو توکیو، نمایشگاه خودرو دیترویت، نمایشگاه خودرو شیکاگو، نمایشگاه خودرو فرانکفورت، نمایشگاه خودرو پاریس، نمایشگاه خودرو ژنو، نمایشگاه خودرو شانگهای، نمایشگاه خودرو پکن، فستیوال سرعت گودوود و هفته خودروی پبل بیچ را مورد اشاره قرار دهیم.