نگهداری خودرو

خدمات بهداشتی پرشیا خودرو
الزام نمایندگی ها و تعمیرگاه ها به رعایت دستور العمل بهداشتی ارائه خدمات مطابق با پروتکل های بهداشتی در پرشیا خودرو
پرشیا خودرو برای مقابله با کرونا، اقدام به ارائه خدمات ویژه و سرویس غیرحضوری با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در نمایشگاه ها و تعمیرگاه های خود کرده است.
نوشته تحریریه خودرونویس | 6 روز قبل
آشنایی با اجزای فنی خودرو هرآنچه باید درباره تایر خودرو بدانید
تایر یکی از اصلی‌ترین اجزای مصرفی یک اتومبیل است که نقش به سزایی در کیفیت سواری خودرو، هندلینگ و فرمانپذیری آن و همچنین امنیت و حفظ جان سرنشینان ایفا می‌کند.
نوشته ارشیا عباسی | 2 هفته قبل
کولر خودرو
لذت رانندگی با خنکای باد کولر کولر خودرو چگونه کار می کند
یکی از کاربردی ترین وسایل خودرو در فصل گرما کولر است حالا دیگر وجود كولر در خودروها يك وسيله لوكس تلقی نمي‌شود بلكه كولر خودرو به عنوان یک آپشن ضروری به حساب میآید.
نوشته زهرا صادقی | 2 هفته قبل
آشنایی با اجزا فنی خودرو پیشرانه خودرو چه اجزایی دارد؟
پیشرانه خودرو از اجزای مختلفی تشکیل شده که نقص هریک از آنها می توانند عملکرد خودرو را مختل کند.
نوشته ارشیا عباسی | 3 هفته قبل
سرامیک بدنه خودرو
صفر تا صد پوشش های محافظ بدنه خودرو اگر به فکر سرامیک بدنه خودرو هستید بخوانید
آیا نیاز است که همه افرادی که صاحب خودرو هستند سراغ سرامیک بدنه بروند؟ برای آشنایی بیشتر با این موضوع همراه خودرونویس باشید.
نوشته شروین اشیدری | 3 هفته قبل
ضد یخ
همراه با جدول قیمت برندهای مختلف راهنمای خرید ضد یخ خودرو
وجود ضد یخ در رادیاتور خودرو، اهمیت بسیار زیادی در زمستان به منظور جلوگیری از یخ زدن و در تابستان برای جلوگیری از جوش آوردن موتور دارد.
نوشته شروین اشیدری | 3 هفته قبل
کارواش خانگی
همراه با جدول قیمت برندهای مختلف بازار راهنمای خرید کارواش خانگی
افرادی که نسبت به تمیزی خودرو خود حساس هستند، بهترین وسیله برای آنها کارواش خانگی است. در این مطلب توضیحاتی در خصوص انتخاب کارواش خانگی مناسب ارائه شده است.
نوشته شروین اشیدری | 3 هفته قبل
پرشیا ساین ب ام و
توسط پرشیا خودرو صورت می گیرد طرح بازدید 12 گانه رایگان و تعویض لنت خودروهای ب ام و
پرشیا خودرو به تازگی طرح بازدید 12 گانه رایگان به همراه تعویض لنت مقرون به صرفه را برای برخی از محصولات ب ام و در کشور درنظر گرفته است.
نوشته یحیی دادگر | 3 هفته قبل
روکش صندلی
به همراه جدول قیمت راهنمای خرید روکش صندلی خودرو
برای هر خودرو، روکش های صندلی مختلف با جنس و طرح های گوناگونی وجود دارد. در این مطلب نکات مهمی را در خصوص انتخاب روکش مناسب بیان کرده ایم.
نوشته شروین اشیدری | 3 هفته قبل
کلاچ خودرو
قبل از خرید کیت کلاچ این گزارش را بخوانید + قیمت‌ها در بازار راهنمای خرید کیت کلاچ خودرو
با توجه به وجود برندهای مختلف کلاچ و نوسان قیمت، انتخاب کیت کلاچ مناسب برای خودرو کار دشواری شده است.
نوشته شروین اشیدری | 4 هفته قبل

تعمیر و نگهداری خودرو همواره یکی از دغدغه های رانندگان است. در عین حال هزینه نگهداری خودرو، اجرت تعمیرات خودرو و دستمزد مکانیکی و همچنین قیمت لوازم یدکی از جمله مواردی است که ذهن مردم را درگیر خود می کند. از سوی دیگر بسیاری از مردم تلاش می کنند تا دستکم از نحوه تعمیر خودرو آشنایی یافته تا کمتر متحمل هزینه شوند. از همین رو مواردی همچون نحوه تعویض تسمه دینام، نحوه تعویض لنت ترمز، نحوه تعویض شمع خودرو و حتی نحوه تعویض لاستیک پنجر خودرو از جمله موضوعاتی است که مردم سعی می کنند آن را فرا بگیرند.

بهترین مکانیک

با این حال اگر مردم نیاز به مراجعه تعمیرگاه داشته باشند تلاش می کنند تا بهترین مکانیک در شهر خود را از طریق دوستان و آشنایان پرس و جو کنند. بهترین صافکار بدون رنگ، بهترین جلوبندی ساز، بهترین برقکار اتومبیل و مواردی از این قبیل حتما از جمله مواردی است که شما نیز به آن فکر می کنید. از سوی دیگر بهترین برندهای لوازم یدکی، بهترین تایر، بهترین باتری خودرو، بهترین روغن موتور و بهترین چراغ خودرو از جمله مواردی است که مورد توجه قرار دارد.

نرخ اجرت مکانیکی

در هنگام مراجعه به مکانیکی حتما دستمزد مکانیک و نرخ اجرت خدمات یکی از موضوعاتی است که ذهن مراجعه کنندگان را به خود مشغول می کند. خودرونویس تلاش می کند تا با تولید و انتشار مستمر محتوا در این زمینه شما را راهنمایی کند.