تست درایو

تست و بررسی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو
لوکس ترین سدان صفر کیلومتر بازار ایران تست و بررسی فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو در پیست آزادی
فرصتی پیش آمد تا در پیست آزادی با فونیکس آریزو 6 پرو مدیران خودرو ملاقاتی داشته باشیم و به بررسی ویژگی های این خودرو و تست درایو آن پرداختیم.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
کامیون کشنده دافران Dafran H7 شایان دیزل
به همراه ویدیو تست درایو کامیون کشنده دافران H7 480 در محوطه نمایشگاه با کامیون کشنده دافران Dafran H7 شایان دیزل آشنا شوید
شایان دیزل یکی از خودروسازان تجاری تازه تاسیس ایران بوده که با کامیون کشنده 44 تن 4x2 دافران Dafran H7 در نمایشگاه خودرو تهران 1401 حضور پر رنگی داشت.
نوشته یحیی دادگر | 4 ماه قبل
ام وی ام ایکس 55 پرو MVM X55 pro
تیگو7 پرو با تجهیزات کمتر و قیمتی ارزان تر تست و بررسی ام وی ام ایکس 55 پرو X55 Pro در پیست آزادی
ام وی ام X55 پرو نسخه فیس لیفت همان ایکس 55 بوده که بروزرسانی هایی در استایل ظاهری، مشخصات فنی و طراحی کابین به خود دیده است.
نوشته یحیی دادگر | 5 ماه قبل
تست و بررسی لاماری ایما Eama
اولین سواری تولیدی آرین پارس موتور تست و بررسی ماشین لاماری ایما Eama در پیست آزادی
فرصتی پیش آمد تا در پیست آزادی ماشین لاماری ایما Eama را به چالش بکشیم و تست درایوی هرچند مختصر با این کراس اوور تازه وارد بازار ایران داشته باشیم.
نوشته یحیی دادگر | 7 ماه قبل
تست و بررسی لیفان X70 ایکس ۷۰
چینی بی حاشیه و مظلوم بازار ایران تست و بررسی لیفان X70 ایکس 70
فرصتی پیش آمد تا لیفان ایکس 70 X70 را تست و بررسی کنیم و در ادامه به بررسی ویژگی های این خودرو می پردازیم.
نوشته یحیی دادگر | 7 ماه قبل
مقایسه دایون y5 با یوآز پاتریوت
مقایسه اسیووی های آفرودی جدید بازار ایران دایون Y5 ایلیا موتور یا یوآز پاتریوت سروش دیزل؟
در این مطلب مقایسه کاملی بین دو اسیووی شاسی مستقل تازه وارد یعنی دایون Y5 صنایع خودروسازی ایلیا و یوآز پاتریوت اتوماتیک سروش دیزل کرده ایم. به نظر شما کدام برتر است؟
نوشته یحیی دادگر | 8 ماه قبل
مقایسه تیگو 8 پرو با نیسان ایکس تریل
ماشین چینی لوکس صفر کیلومتر یا ژاپنی کارکرده؟ مقایسه تیگو 8 پرو با نیسان ایکس تریل 2017
به نظر شما خرید فونیکس تیگو 8 پرو صفر کیلومتر منطقی تر است یا نیسان ایکس تریل کارکرده مدل 2017؟
نوشته یحیی دادگر | 9 ماه قبل
تیگو 7 پرو
قدرتمندتر، لوکس تر و زیباتر از قبل بررسی ماشین تیگو 7 پرو در پیست آزادی
فرصتی پیش آمد تا امروز در پیست آزادی رانندگی کوتاه و پرچالشی را با تیگو 7 پرو مدیران خودرو داشته باشیم و تجربه رانندگی و ویژگی های این خودرو را بازگو کرده ایم.
نوشته یحیی دادگر | 10 ماه قبل
تیکو8 پرو
درگ ریس تیگو8 پرو با نیسان ایکس تریل تست و بررسی ماشین تیگو8 پرو
طی چند روزی که تیگو8 پرو در اختیارمان قرار داشت، به بررسی این خودرو پرداختیم و طی یک ویدیو جامع تمام ویژگی های تیگو8 پرو مدیران خودرو را برایتان بازگو کرده ایم.
نوشته یحیی دادگر | 10 ماه قبل
دایون Y5
به زودی توسط ایلیا موتور عرضه می شود تست درایو دایون Y5
فرصتی پیش آمد تا دایون Y5 را در پیست آفرودی و آنرودی آیلند تست و بررسی کنیم و در ادامه ویژگی های این اسیووی آفرودی را بیان می کنیم.
نوشته یحیی دادگر | 11 ماه قبل

تست درایو جدیدترین خودروهای ایران و جهان

تست درایو و گزارش هایی مبتنی بر تجربه رانندگی یکی از مهمترین رویکردهای رسانه ها و مجلات تخصصی خودرو در کشورهای مختلف دنیا به شمار می رود تا بر اساس آن بتوانند ضمن تولید محتوای مفید برای مخاطبان، آنها را در راستای خرید خودرو راهنمایی کنند. امروزه تهیه گزارش تست درایو مورد توجه خودروسازان نیز قرار گرفته و آنها به درستی دریافته اند که بررسی تخصصی خودروهای جدید توسط خبرنگاران و روزنامه نگاران متخصص در این حوزه می تواند به رشد صنعتی آنها کمک کند. در چنین شرایطی تست درایو خودرو در شرایط مختلف و در محیط های متفاوت نیز مورد توجه قرار گرفته است.

مقایسه خودرو

مقایسه خودرو یکی از روشهای جذابی است که روزنامه نگاران و خودرونویسان تلاش می کنند به واسطه ان مخاطب بیشتری را جذب کنند. از این رو مقایسه مشخصات فنی خودرو های بازار ایران و همچنین مقایسه امکانات خودرو های داخلی و خارجی از نظر تجهیزات ایمنی و تجهیزات رفاهی و مقایسه شتاب، سرعت خودرو ، قدرت موتور، گشتاور موتور و یا حتی مقایسه چند خودرو هم کلاس از این دست گزارش ها است و مورد توجه خوانندگان قرار می گیرد و رسانه های تخصصی خودرو نیز توجه ویژه ای به آن دارند. زیرا با این رویکرد بهتر می توانند مخاطبان خود را در زمینه خرید خودرو راهنمایی کنند.

تست تصادف

انتشار مطالب، ویدیوها و عکس هایی از تست تصادف خودروهای مختلف برای بسیاری از خوانندگان و مخاطبان نشریات و رسانه های تخصصی خودرو حایز اهمیت است. تمام کسانی که به سیستم ایمنی خودرو و مقاومت خودرو در هنگام تصادف اهمیت می دهند، مایلند نسبت به عملکرد سیتم های ایمنی خودرو مانند کمربند ایمنی، ایربگ، دریافت ضربه و دیگر موارد آگاهی داشته باشند. به ویژه عملکرد کیسه هوا و سیستم ایمنی عابر پیاده یکی از این موارد است. زیرا در تصادف رانندگی و واژگونی خودرو این موارد برای بسیاری از رانندگان اهمیت دارد.

تست سرعت

برای عاشقان سرعت به طور حتم تست سرعت و تست درگ یک موضوع بسیار مهم به شمار می رود. به همین دلیل بسیاری از خودروسازان تلاش می کنند تا در پیست اتومبیلرانی این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و با انتشار ویدیوهای آن قدرت خود را به رخ دیگر رقبا بکشانند. طی سالهای اخیر مسابقه درگ و مسابقه دریفت علاقه مندان زیادی پیدا کرده است و همواره شاهد مسابقاتی از این قبیل حتی با حمایت فدراسیون اتومبیلرانی هستیم.  امروزه حتی احداث جاده تست اختصاصی و مرکز آزمون جاده ای نیز مورد توجه خودروسازان است و در این مسیرهای آزمون های خودرو در شرایط مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد.