تست درایو

Lamari-Eama-تست و بررسی لاماری ایما
اسپرت، جذاب ولی کم آپشن تست و بررسی لاماری ایما
لاماری ایما نخستین محصول سواری مونتاژی آرین پارس موتور بوده و در این مطلب به تست و بررسی لاماری ایما و بررسی ویژگی های مختلف آن پرداخته ایم.
نوشته یحیی دادگر | 2 ماه قبل
تست و بررسی فونیکس FX اف ایکس fownix (16)
ترکیبی ایده آل از قابلیت های اسپرت و لاکچری تست و بررسی فونیکس FX اف ایکس سریعترین کراس اوور مونتاژی در ایران
در این مطلب ویدیو تست و بررسی فونیکس FX را قرار داده ایم و فونیکس اف ایکس FX را از نظر طراحی ظاهری، کیفیت و دیزاین کابین، عملکرد، شتاب و ترمز، امکانات بررسی کرده ایم.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
تست و بررسی جک S3 کارکرده (1)
کراس اوور اقتصادی و با دوام تست و بررسی جک S3 کارکرده
در این مطلب به تست و بررسی جک S3 (جک اس3) کارکرده پرداخته ایم و عملکرد، کیفیت و ماندگاری آن را بررسی کرده ایم.
نوشته یحیی دادگر | 3 ماه قبل
تست و بررسی فونیکس تیگو 8 پرو مکس tiggo 8 pro max test drive (25)
غول برفی دو دیفرانسیل فونیکس تست و بررسی تیگو 8 پرو مکس
در این مطلب ویدیو تست و بررسی فونیکس تیگو 8 پرو مکس را قرار داده ایم و این کراس اوور لوکس چهار چرخ محرک را به طور کامل بررسی کرده ایم.
نوشته یحیی دادگر | 4 ماه قبل
تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور (4)
قدرتمندترین اسیووی کوپه صفر کیلومتر در ایران تست و بررسی خودرو دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور
در این مطلب تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ را قرار داده ایم و ضمن معرفی این اسیووی کوپه، ویژگی های مختلف آن اعم از شتاب، کیفیت سواری و امکانات را بررسی کرده ایم.
نوشته یحیی دادگر | 5 ماه قبل
تست و بررسی جک J4 جی4 کارکرده تست درایو
بررسی عملکرد و کیفیت پس از 32 هزار کیلومتر کارکرد تست و بررسی جک J4
جک جی4 مورد بررسی، کارکردی در حدود 32 هزار کیلومتر داشته و هدف از بررسی آن مقایسه آن با نسخه صفر کیلومتر از نظر فنی، تریم داخلی و عملکرد بوده است.
نوشته یحیی دادگر | 5 ماه قبل
معرفی تست و بررسی ماشین بهمن ریسپکت رسپکت پرایم سدان بهمن موتور (1)
مقرون به صرفه ترین سدان سگمنت C موجود در بازار تست و بررسی خودرو ریسپکت پرایم محصول جدید بهمن موتور
در این مطلب ویدیو تست و بررسی بهمن ریسپکت را قرار داده ایم و ضمن معرفی این سدان جذاب، به بررسی ویژگی های آن اعم از طراحی، کیفیت متریال کابین، سواری و شتاب پرداخته ایم.
نوشته یحیی دادگر | 6 ماه قبل
تست و بررسی وانت آریسان 2 با بار (1)
چابک تر و مقاوم تر از نسل قبل تست و بررسی وانت آریسان 2 با 850 کیلوگرم بار
امروز فرصتی پیدا کردیم که به تست و بررسی وانت آریسان2 با بار بپردازیم و عملکرد این وانت جدید را در شرایط مختلف از جمله شیب با بار بررسی کنیم.
نوشته یحیی دادگر | 6 ماه قبل
تست و بررسی درایو کراس اوور تیارا مکث موتور tiara
راحت ترین کراس اوور هفت نفره چینی بازار ایران تست و بررسی خودرو تیارا Tiara مکث موتور
مکث موتور فرصتی فراهم آورد که خبرنگاران صنعت خودرو با تیارا از نزدیک ملاقاتی داشته باشند و به تست و بررسی تیارا بپردازند.
نوشته یحیی دادگر | 7 ماه قبل
تست و بررسی فونیکس FX اومودا 5 مدیران خودرو (1)
شتاب فوق العاده و داینامیک بسیار خوب معرفی و تست درایو فونیکس FX در پیست آزادی
امروز فرصتی پیش آمد تا با فونیکس FX در پیست آزادی ملاقات داشته باشیم و به تست و بررسی فونیکس FX بپردازیم.
نوشته یحیی دادگر | 8 ماه قبل

تست درایو جدیدترین خودروهای ایران و جهان

تست درایو و گزارش هایی مبتنی بر تجربه رانندگی یکی از مهمترین رویکردهای رسانه ها و مجلات تخصصی خودرو در کشورهای مختلف دنیا به شمار می رود تا بر اساس آن بتوانند ضمن تولید محتوای مفید برای مخاطبان، آنها را در راستای خرید خودرو راهنمایی کنند. امروزه تهیه گزارش تست درایو مورد توجه خودروسازان نیز قرار گرفته و آنها به درستی دریافته اند که بررسی تخصصی خودروهای جدید توسط خبرنگاران و روزنامه نگاران متخصص در این حوزه می تواند به رشد صنعتی آنها کمک کند. در چنین شرایطی تست درایو خودرو در شرایط مختلف و در محیط های متفاوت نیز مورد توجه قرار گرفته است.

مقایسه خودرو

مقایسه خودرو یکی از روشهای جذابی است که روزنامه نگاران و خودرونویسان تلاش می کنند به واسطه ان مخاطب بیشتری را جذب کنند. از این رو مقایسه مشخصات فنی خودرو های بازار ایران و همچنین مقایسه امکانات خودرو های داخلی و خارجی از نظر تجهیزات ایمنی و تجهیزات رفاهی و مقایسه شتاب، سرعت خودرو ، قدرت موتور، گشتاور موتور و یا حتی مقایسه چند خودرو هم کلاس از این دست گزارش ها است و مورد توجه خوانندگان قرار می گیرد و رسانه های تخصصی خودرو نیز توجه ویژه ای به آن دارند. زیرا با این رویکرد بهتر می توانند مخاطبان خود را در زمینه خرید خودرو راهنمایی کنند.

تست تصادف

انتشار مطالب، ویدیوها و عکس هایی از تست تصادف خودروهای مختلف برای بسیاری از خوانندگان و مخاطبان نشریات و رسانه های تخصصی خودرو حایز اهمیت است. تمام کسانی که به سیستم ایمنی خودرو و مقاومت خودرو در هنگام تصادف اهمیت می دهند، مایلند نسبت به عملکرد سیتم های ایمنی خودرو مانند کمربند ایمنی، ایربگ، دریافت ضربه و دیگر موارد آگاهی داشته باشند. به ویژه عملکرد کیسه هوا و سیستم ایمنی عابر پیاده یکی از این موارد است. زیرا در تصادف رانندگی و واژگونی خودرو این موارد برای بسیاری از رانندگان اهمیت دارد.

تست سرعت

برای عاشقان سرعت به طور حتم تست سرعت و تست درگ یک موضوع بسیار مهم به شمار می رود. به همین دلیل بسیاری از خودروسازان تلاش می کنند تا در پیست اتومبیلرانی این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و با انتشار ویدیوهای آن قدرت خود را به رخ دیگر رقبا بکشانند. طی سالهای اخیر مسابقه درگ و مسابقه دریفت علاقه مندان زیادی پیدا کرده است و همواره شاهد مسابقاتی از این قبیل حتی با حمایت فدراسیون اتومبیلرانی هستیم.  امروزه حتی احداث جاده تست اختصاصی و مرکز آزمون جاده ای نیز مورد توجه خودروسازان است و در این مسیرهای آزمون های خودرو در شرایط مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد.