اخبار خودرو ایران

فردا 511
شرایط فروش فردا موتور
نوشته زهرا صادقی | 1 روز قبل
ایکس 22 پرو قابل اعتماد ترین کراس اوور چین
در نظرسنجی J.D Power مشخص شد ایکس 22 پرو قابل اعتمادترین کراس اوور چین
در جدیدترین گزارش J.D Power خودروی ایکس 22 پرو موفق به کسب جایگاه نخست به عنوان قابل اعتمادترین کراس اوور چین از بین برندهای چینی شده است.
نوشته تحریریه خودرونویس | 1 روز قبل
کامیونت فورس بهمن دیزل
دارای دو نسخه 6 و 8.5 تن کامیونت Force بهمن دیزل رونمایی شد
بهمن دیزل در راستای گسترش سبد محصولات کامیونت خود و همچنین کمک به نوسازی ناوگان حمل و نقل، امروز رسما کامیونت 6 . 8.5 تن Force را رونمایی کرد.
نوشته یحیی دادگر | 3 روز قبل
FMC T5 فردا موتورز
با حضور عامليت‌ های مجاز صورت گرفت نمايش FMC T5 در كارخانه فردا موتورز
فردا موتورز در مراسمی با حضور عامليت‌ های مجاز اين شركت از محصول جديد خود یعنی FMC T5 پرده برداری كرد.
نوشته تحریریه خودرونویس | 3 روز قبل
جک J4 جدید
اعمال تغییرات محدود و مثبت بروزرسانی جک J4 توسط کرمان موتور
فرصتی دست داد تا با سری جدید تحویلی جک J4 ملاقاتی داشته باشیم و تغییرات صورت گرفته در آن را برای شما بازگو کنیم.
نوشته رضا صفرآبادی فراهانی | 3 روز قبل
کلوت مکس موتور
شرایط فروش مکث موتور کلوت
نوشته یحیی دادگر | 5 روز قبل
آمیکو آسنا اتوماتیک توربوشارژ
ارزش گذاری فضایی به بهانه سال تولد قیمت گذاری عجیب برای یک وانت! / آقای رئیسی به این هرج و مرج هم ورود کنید (ویدئو)
طی روزهای اخیر و در مراسم رونمایی از وانت چینی جدید آمیکو اتفاق جالبی رخ داده که نشان از قیمت گذاری سلیقه ای و بدون حساب و کتاب در صنعت خودرو ایران دارد.
نوشته تحریریه خودرونویس | 5 روز قبل
ام وی ام ایکس 22 پرو
آغاز فروش از فردا ام وی ام ایکس 22 پرو قیمت خورد
امشب مدیران خودرو در مجتمع تجاری ایران مال ام وی ام ایکس 22 پرو را در حضور مردم و اصحاب رسانه رونمایی کرده و قیمت این خودرو را نیز اعلام کرد.
نوشته یحیی دادگر | 6 روز قبل
تیکو8 پرو
درگ ریس تیگو8 پرو با نیسان ایکس تریل تست و بررسی ویدیویی تیگو8 پرو
طی چند روزی که تیگو8 پرو در اختیارمان قرار داشت، به بررسی این خودرو پرداختیم و طی یک ویدیو جامع تمام ویژگی های تیگو8 پرو مدیران خودرو را برایتان بازگو کرده ایم.
نوشته یحیی دادگر | 1 هفته قبل
KMC T8 با جلوپنجره جدید
نصب جلوپنجره با تریمی متفاوت تغییری جدید برای KMC T8
کرمان موتور در سری تحویلی جدید KMC T8 تغییر جدیدی اعمال کرده و به جای استفاده از جلوپنجره کرومی، گریل بزرگی با تریم مشکی پیانویی برای این خودرو نصب کرده است.
نوشته رضا صفرآبادی فراهانی | 1 هفته قبل

تازه ترین اخبار و رویدادهای صنعت و بازار خودرو ایران

اخبار خودرو ایران همواره مورد توجه دامنه وسیعی از مخاطبان بوده و خودرونویس تلاش می کند تا اخبار جامع، صحیح و دقیق را منتشر کند. با توجه به اینکه امروزه خودرو نقش مهمی در زندگی مردم و رفاه اجتماعی دارد هر فردی قبل از اقدام برای خرید خودرو و حتی برای فروش خودرو نیم نگاهی به اخبار روز بازار خودرو و همچنین قیمت روز خودرو دارد. بنا براین انتشار دقیق اخبار صنعت خودرو ایران و تحولات بازار خودرو در کانون توجه رسانه های پیشرو قرار گرفته است. از همین رو سایت خودرونویس تلاش می کند تا این تغییر و تحولات را دقیق و موشکافانه مورد توجه قرار دهد.

خودروسازان ایران

در حال حاضر علاوه بر سایپا و ایران خودرو تعداد قابل توجهی از خودروسازان بخش خصوصی نیز در صنعت خودرو فعالیت می کنند که هر کدام بخشی از سهم بازار خودرو را هرچند به میزان محدود در اختیار گرفته اند. شرکت هایی مانند مدیران خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور، کارمانیا، خودروسازان بم، خودروسازان راین، خودروسازی فردا، آذویکو، سیف خودرو، پارس خودرو، دیار خودرو، آمیکو و تعدادی از خودروسازان تجاری کشور از جمله شرکت هایی هستند که در این صنعت فعالیت می کنند که عمده آنها خودروسازان بخش خصوصی به شمار می رود و سهم اندکی از بازار خودرو ایران را در اختیار دارند. البته بسیاری از این خودروسازان طی سالهای اخیر از طریق همکاری با خودروسازان چینی فعالیت خود را گسترش داده اند و توانسته اند جایگاه قابل قبولی را برای خودروهای چینی در بازار ایران فراهم کنند.

بازار خودرو ایران

بازار خودرو ایران همواره دوره های متفاوتی را تجربه کرده است. در زمان هایی که واردات خودرو آزاد بوده رقابت فشرده ای بین واردکنندگان خودرو و خودروسازان ایران وجود داشته است. اما با توجه به ابنکه بازار خودرو همواره تشنه خودروهای جدید بوده خودروهای وارداتی با اقبال عمومی مواجه بوده است. علاقه فراوان مردم به خودروهای مدرن، خودروهای کم مصرف و البته در سالهای اخیر خودروهای شاسی بلند رقابت را برای خودروسازان داخلی سخت تر کرده است. از همین رو خودرونویس همواره تلاش می کند تا تحولات صنعت و بازار خودرو را مورد توجه قرار دهد.

خرید خودرو در ایران

در شرایط فعلی خرید خودرو در ایران از روش های سنتی فاصله گرفته و هر خریداری قبل از مراجعه به نیازمندی های خودرو و یا آگهی خرید و فروش خودرو تلاش می کند تا اطلاعات خودروها را مطالعه و سپس نسبت به خرید خودرو اقدام کند. از همین رو خودرونویس با تکیه بر تجربه همکاران خود اخبار روز خودرو را پوشش داده و تلاش می کند تا اطلاعات دقیقی را به مخاطبان ارائه دهد.