اخبار خودرو ایران
فراخوان کرمان موتور برای ثبت نام متقاضیان نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه؛

شرایط فروش جک S3، J4 و S5 و کی ام سی J7 به صورت اقساطی و باشرایط ویژه

دوشنبه - ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
خواندن 2 دقیقه
فروش اقساطی جک J4 S3 S5 J7

شرکت کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی 4 محصول خود شامل خودروهای جک S3، J4 و S5 و کی ام سی J7 ویژه شهریور 1402 و با موعد تحویل 90 روز کاری از طریق سامانه یکپارچه اعلام کرد.

شرکت کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی 4 محصول خود شامل خودروهای جک S3، J4 و S5 و کی ام سی J7 ویژه شهریور 1402 و با موعد تحویل 90 روز کاری از طریق سامانه یکپارچه اعلام کرد.

به گزارش خودرونویس، بر این اساس متقاضیان واجد شرایط نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه با اولویت 1403 که محصولات دیگر شرکت های خودروسازی را هم انتخاب کرده باشند می توانند توسط شرکت کرمان موتور برای ثبت نام خودروهای S3، S5، J4 و J7 با شرایط اقساطی اقدام کنند.

 

برای مشاهده شرایط فروش اقساطی خودروهای ذکر شده روی لینک های زیر کلیک کنید:

**شرایط فروش اقساطی جک J4

**شرایط فروش اقساطی جک S3

**شرایط فروش اقساطی جک S5

**شرایط فروش اقساطی کی ام سی J7

براساس این گزارش از روز یکشنبه 26 شهریورماه جاری آن دسته از متقاضیانی که پیامک برایشان ارسال شده می توانند به منظور ثبت نام به سایت فروش اینترنتی شرکت کرمان موتور به نشانی http://sales.kermanmotor.ir مراجعه کنند.

این گزارش می افزاید: متقاضیان محصولات کرمان می توانند نسبت به ثبت نام و خرید اقساطی خودروهای جک S3، S5، J4 و کی ام سی J7 در قابل طرح پیش فروش و یا فروش نقدی و اقساطی اقدام کنند.

برای مشاهده شرایط پیش فروش محصولات ذکر شده روی لینک های زیر کلیک کنید

**شرایط پیش فروش جک J4

**شرایط پیش فروش جک S3

**شرایط پیش فروش جک S5

**شرایط پیش فروش کی ام سی J7

در طرح پیش فروش تحویل خودروها در دی و بهمن ماه 1402 و با قیمت روز انجام خواهد شد و در طرح خرید بصورت نقدی و اقساطی قیمت خودرو بصورت قطعی و تحویل خودروها در 90 روز کاری خواهد بود.

قیمت مصوب فروش خودروهای شرکت کرمان موتور براساس بهای فروش درب کارخانه مصوب شورای رقابت، برای ثبت نام و تکمیل وجه متقاضیان به شرح ذیل و همراه با شرایط نقد و اقساط اعلام شده است:

5 از 2 رای

دیدگاه شما چیست؟