در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی صورت گرفت

آغاز کمپین من مراقبم مدیران خودرو

سه شنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۹
خواندن 3 دقیقه
کمپین من مراقم مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو کمپین #من_مراقبم را با با هدف اطلاع رسانی دقیق و موثق در رابطه با راهکارهای پیشگیری و مقابله با کرونا برای رانندگان و صاحبان خودرو بر پا ساخته است. در این کمپین لزوم استفاده از ماسک، شیوه صحیح ضدعفونی خودرو و وسایل درون آن، رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان سوختگیری و نحوه درست استفاده از سیستم تهویه خودرو با ارائه اطلاعات علمی و موثق آموزش داده می شود.

همه گیری کرونا بی ­شک یکی از مهم­ترین و چالش برانگیزترین اتفاقات سال های اخیر است که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده است. در ابتدا تصور می شد این ویروس پس از چند ماه از میان رفته و زندگی روال عادی خود را در پیش می گیرد. اما موج دوم شیوع بیماری برای همه روشن ساخت که کرونا حالا حالاها مهمان ناخوانده ماست و برای مقابله با آن باید در سبک و شیوه زندگی خود تغییرات اساسی پدید آوریم.

یکی از تغییرات حاصل از شرایط جدید، استفاده بیشتر عموم جامعه از وسایل نقلیه شخصی است و همانطور که می دانیم عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حمل و نقل می تواند ما را در معرض خطر بیشتر این بیماری قرار دهد. لذا آگاهی ­بخشی و اطلاع ­رسانی در رابطه با شیوه­ های ضدعفونی کردن خودرو و راه های مقابله با ویروس در هنگام رانندگی برای کلیه افراد و نهادها ضروری است.

کمپین من مراقبم مدیران خودرو 2

ویژگی های کمپین من مراقبم

همچنین در بخشی دیگری از این کمپین، شرکت مدیران خودرو از عموم افراد دعوت کرده برای ترویج بیشتر دستورات بهداشتی، با رعایت نکات و موارد ذکر شده از خود در داخل یا بیرون خودرو عکس یا ویدیو تهیه کرده و از طریق وبسایت یا شبکه های اجتماعی برای این شرکت ارسال کنند. این محتویات در اینستاگرام شرکت مدیران خودرو منتشر شده و به بهترین آثار دریافتی جوایز ارزنده ای از جمله یک تلفن همراه هوشمند برای نفر اول اهدا خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کمپین #من_مراقبم می توانید با کلیک در اینجا وارد صفحه این کمپین در سایت مدیران خودرو شده یا به صفحه اینستاگرام (اینجا کلیک کنید) این شرکت مراجعه کنید.

کمپین من مراقبم مدیران خودرو 2

در انتها لازم به ذکر است که مدیران خودرو، به عنوان بزرگترین خودروساز بخش خصوصی کشور، همواره در راستای مسئولیت های اجتماعی سازمانی پیشرو بوده و در گذشته نیز در زمان حوادث طبیعی و غیرمترقبه نظیر سیل، زلزله و غیره در امدادرسانی به هموطنان عزیز پیشگام بوده و در رابطه با بیماری کرونا نیز پیش از این اهدای کمک به بیمارستان ها و مراکز درمانی را در دستور کار خود قرار داده بود.  

 

5 از 2 رای

دیدگاه شما چیست؟