شاهین می تواند رضایت مشتریان سایپا را جلب کند

یکشنبه - ۶ مهر ۱۳۹۹
خواندن 4 دقیقه
نمای عقب آئودی Q5 اسپرتبگ

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران گفت: شاهين، يك خودرو پيشرفته است كه مي تواند به درخواست قابل توجهي از مردم پاسخ دهد.

به گزارش خودرونویس، اسد كرمي درباره خودرو شاهين كه اخيرا توسط سايپا رونمايي شده و قرار است وارد بازار شود، گفت: خودرو شاهين كه توسط گروه خودروسازي سايپا طراحي و توليد شده يك خودرو بسيار پيشرفته و مناسب است و آن چيزي كه گاهی در فضاي مجازي عليه اين خودرو مطرح می شود، واقعيت ندارد.

وي تصریح کرد: شاهين در بخش هاي مختلف، مخصوصا فني مورد رصد قرار گرفته و نتايج به دست آمده، گواه آن است كه اين خودرو مزاياي زيادي دارد که براي مردم رضايت بخش است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران افزود: مشخصات فنی شاهين به گونه اي است كه در ساير خودروهاي وطني کمتر ديده شده است، بدين جهت تصور مي كنم كه با عرضه خودروي شاهين در بازار استقبال خوبي از آن صورت بگيرد.

وي تاكيد كرد: وقتي يك خودروی متفاوت، با ويژگي هاي متعدد وارد بازار خودرو مي شود، بازار از تكرار خارج و مردم نسبت به آينده بازار خودرو خوش بين مي شوند.

كرمي با بيان اينكه اميدوارم گروه خودروسازي سايپا خودروی شاهين را با تيراژ بالا توليد كند تا از التهاب بازار خودرو كاسته شود، تصريح كرد: تا قبل از كنار گذاشتن پرايد همه تصور مي كردند كه سايپا فقط خودروي پرايد را توليد مي كند، اما با رونمايي از خودروي جديد و كراس اووري كه از سوي سايپا معرفي شده است، همه به این برند اعتماد و اطمينان پيدا مي كنند.

وي اظهارداشت: معرفي مناسب خودروي شاهين كمك مي كند تا مردم مطلع شوند كه سايپا براي طراحي و توليد چه خودرویي وقت و هزينه گذاشته است؛ اگر مردم از ويژگي هاي خودروي شاهين مطلع شوند قطعا نگاهشان به صنعت خودرو تغيير خواهد كرد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران تصريح كرد:”سايپا نسبت به گذشته بسيار پيشرفت كرده است و مي تواند در زمينه طراحي و توليد گام هاي خوبي را بردارد. اين اميدواري وجود دارد كه در آينده خودروهاي متنوع تري توليد و روانه بازار شود.

وي با بيان اينكه بدبيني نسبت به محصولات سايپا با ورود محصولات جديد پايان پيدا مي كند، افزود: پرايد به برند سايپا صدمه وارد كرد؛ حال اين شركت خودروسازي بايد تمام تلاش و همت خود را به كار ببندد تا نگاه ها را تغيير دهد و به مردم اطمينان دهد كه از كيلومتر 15 جاده مخصوص خودروهاي جديد و كيفي خارج خواهد شد.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟