به گزارش خودرونویس، اسد کرمی درباره خودرو شاهین که اخیرا توسط سایپا رونمایی شده و قرار است وارد بازار شود، گفت: خودرو شاهین که توسط گروه خودروسازی سایپا طراحی و تولید شده یک خودرو بسیار پیشرفته و مناسب است و آن چیزی که گاهی در فضای مجازی علیه این خودرو مطرح می شود، واقعیت ندارد.

وی تصریح کرد: شاهین در بخش های مختلف، مخصوصا فنی مورد رصد قرار گرفته و نتایج به دست آمده، گواه آن است که این خودرو مزایای زیادی دارد که برای مردم رضایت بخش است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران افزود: مشخصات فنی شاهین به گونه ای است که در سایر خودروهای وطنی کمتر دیده شده است، بدین جهت تصور می کنم که با عرضه خودروی شاهین در بازار استقبال خوبی از آن صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: وقتی یک خودروی متفاوت، با ویژگی های متعدد وارد بازار خودرو می شود، بازار از تکرار خارج و مردم نسبت به آینده بازار خودرو خوش بین می شوند.

کرمی با بیان اینکه امیدوارم گروه خودروسازی سایپا خودروی شاهین را با تیراژ بالا تولید کند تا از التهاب بازار خودرو کاسته شود، تصریح کرد: تا قبل از کنار گذاشتن پراید همه تصور می کردند که سایپا فقط خودروی پراید را تولید می کند، اما با رونمایی از خودروی جدید و کراس اووری که از سوی سایپا معرفی شده است، همه به این برند اعتماد و اطمینان پیدا می کنند.

وی اظهارداشت: معرفی مناسب خودروی شاهین کمک می کند تا مردم مطلع شوند که سایپا برای طراحی و تولید چه خودرویی وقت و هزینه گذاشته است؛ اگر مردم از ویژگی های خودروی شاهین مطلع شوند قطعا نگاهشان به صنعت خودرو تغییر خواهد کرد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران تصریح کرد:”سایپا نسبت به گذشته بسیار پیشرفت کرده است و می تواند در زمینه طراحی و تولید گام های خوبی را بردارد. این امیدواری وجود دارد که در آینده خودروهای متنوع تری تولید و روانه بازار شود.

وی با بیان اینکه بدبینی نسبت به محصولات سایپا با ورود محصولات جدید پایان پیدا می کند، افزود: پراید به برند سایپا صدمه وارد کرد؛ حال این شرکت خودروسازی باید تمام تلاش و همت خود را به کار ببندد تا نگاه ها را تغییر دهد و به مردم اطمینان دهد که از کیلومتر 15 جاده مخصوص خودروهای جدید و کیفی خارج خواهد شد.

5 از 1 رای