اخبار خودرو ایران

شرایط فروش دایون Y7 صنایع خودروسازی ایلیا

دوشنبه - ۲۰ آذر ۱۴۰۲
خواندن 3 دقیقه
شرایط فروش دایون Y7 صنایع خودروسازی ایلیا

شرکت خودروسازی ایلیا شرایط فروش خودرو دایون Y7 را برای آذر 1402 با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روزه اعلام کرده است.

شرکت خودروسازی ایلیا شرایط فروش خودرو دایون Y7 را برای آذر 1402 با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روزه بدون محدودیت اعلام کرده است.

به گزارش خودرونویس،قیمت دایون Y7 در این شرایط فروش جدید بدون محدودیت یک میلیارد و 606 میلیون تومان اعلام شده و موعد تحویل آن به صورت 90 روزه اعلام شده است. متقاضیان ثبت نام دایون Y7 از امروز 20 آذر ماه می توانند در سامانه یکپارچه فروش خودرو نسبت به خرید آن اقدام کنند. مشتریان امکان خرید این اسیووی شاسی مستقل آفرودی را در رنگ های سفید، مشکی و خاکستری دارند.

نوشته شده در هشتم آذر ماه 1402

شرکت خودروسازی ایلیا شرایط فروش خودرو دایون Y7 را برای آذر 1402 با قیمت قطعی و موعد تحویل دی، بهمن و اسفند 1402 اعلام کرده است.

در این شرایط فروش دو نوع عرضه در نظر گرفته شده است. نوع اول عرضه نقدی است قیمت ۱۶,۰۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده که در صورت پرداخت این مبلغ در زمان ثبت نام، موعد تحویل خودرو دی ماه 1402 تعیین شده است.

شرایط فروش دایون Y7 صنایع خودروسازی ایلیا

در روش دیگر مشتری امکان پرداهت مبلغ 803 میلیون تومان را در زمان ثبت نام داشته و مبلغ 803 میلیون تومان باقی مانده را باید در زمان ارسال دعوتنامه پرداخت کند. در این صورت موعد تحویل خودرو بهمن و اسفند 1402 اعلام شده است. لازم به ذکر است که صنایع خودروسازی ایلیا 20 درصد جریمه تاخیر سالیانه را برای مشتری هم لحاظ کرده است. در این شرایط فروش دایون Y7، مشتری می تواند این اسیووی شاسی مستقل را در رنگ های سفید، مشکی و خاکستری خریداری کند.

*برای مشاهده جزییات شرایط فروش اینجا کلیک کنید.

 

نوشته شده در 25 مهر

شرکت خودروسازی ایلیا شرایط فروش خودرو دایون Y7 را ویژه دور سوم ثبت نام سامانه تخصیص خودرو را اعلام کرد.

در این شرایط فروش دو نوع عرضه در نظر گرفته شده است. نوع اول عرضه نقدی است قیمت ۱۶,۰۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

مشتریان در این نوع عرضه مبلغ ۸,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال در زمان ثبت نام پرداخت می کنند و باقی مانده در زمان تحویل پرداخت خواهد شد. تحویل در این نوع عرضه ۶۰ روزه بوده و جریمه تاخیر ۲۰ درصد بصورت سالیانه در نظر گرفته شده است.

در نوع دوم از شرایط فروش دایون Y7 مشتریان مبلغ ۸,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال پرداخت می کنند و الباقی در زمان تحویل پرداخت می گردد. اما در این نوع عرضه تحویل ۹۰ روزه است و قیمت نهایی با توجه به قیمت روز محاسبه می شود. در این نوع فروش سود مشارکت ۱۸ درصد، جریمه تاخیر ۲۰ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد بصورت سالیانه در نظر گرفته شده است.

4.8 از 11 رای

دیدگاه شما چیست؟