به گزارش خودرونویس، مدیر بازاریابی فردا موتورز که پیش از این و در نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی اردبیل از به روز شدن تحویل خودروهای ثبت نامی و برنامه‌ریزی جهت تحویل پیش از موعد محصولات این گروه خبر داده بود، این بار از آغاز این برنامه همزمان با تحویل خودروهای FMC SX5 خبر داد.

فردا موتورز

محمدرضا آریان نژاد اعلام کرد: خوشبختانه با افزایش سفارش‌گذاری، تأمین قطعات منفصله و تولید در گروه خودروسازی فردا، شاهد شتاب گرفتن فرآیند تحویل خودروهای ثبت نامی مشتریان، حتی پیش از موعد مقرر هستیم تا جاییکه اگر سایر مشتریان تمایل به تحویل زودتر از موعد خودروهای ثبت نامی را دارند، می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های رسمی شرکت ضمن تکمیل وجوه و مدارک، فرآیند تحویل خودروهای خود را تسریع بخشند. شایان ذکر است استفاده از این شرایط دارای محدودیت در تعداد بوده و اولویت تنها با مشتریانی خواهد بود که زودتر مدارک و وجوه واریزی خود را تکمیل کرده باشند.

فردا موتورز

مدیر بازاریابی فردا موتورز همچنین در خصوص خدمات پس از فروش خودروهای تحویل شده افزود: هم اکنون عاملیت‌های مجاز خدمات پس از فروش فردا موتورز درحال پذیرش خودرو جهت سرویس‌های دوره‌ای پایان سال هستند و علاوه‌بر این خدمات رسانی خودروهای امداد و عاملیت‌های مجاز فردا موتورز در ایام تعطیلات نوروز نیز با حداکثر ظرفیت برقرار خواهد بود تا مشتریان عزیز در ایام تعطیلات و سفرهای نوروزی دغدغه‌ای بابت خدمات رسانی به خودروهای خود نداشته باشند.

فردا موتورز

آریان نژاد در پایان افزود:‌ فروش خودروی FMC T5 نیز که ماه گذشته رونمایی شد به زودی آغاز شده و علاقمندان به خرید این محصول می‌توانند همزمان با اعلام رسمی قیمت خودرو توسط شرکت، با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز فردا موتورز، این محصول را خریداری کنند.

 

3 از 2 رای