با توسعه کاربری سازی در بهمن دیزل، گستره ی محصولات آن تکمیل شد

پنجشنبه - ۱ آبان ۱۳۹۹
خواندن 4 دقیقه
محمد محمدی بهمن دیزل

شرکت بهمن دیزل به عنوان بزرگترین تجاری ساز کشور در سال جهش تولید توسعه کاربری‌سازی، جهش تولید بیش از ۲۰۰ درصدی و داخلی‌سازی حدود 65 تا 75 درصد برند شیلر را در برنامه دارد و هم‌اکنون این مجموعه برای ۵۷1 نفر اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

به گزارش خودرونویس، محمد محمدی مدیرعامل بهمن دیزل در نشست خبری با موضوع برنامه های توسعه این شرکت با اشاره به توسعه فضای تولیدی در راستای توسعه محصول گفت: کارخانه بهمن دیزل دارای فضای 16 هکتاری بود و با افزایش حجم تولید، کارخانه مجاور به عنوان سایت 2 خریداری شد و اکنون فضای 33 هکتاری را داراست.

محمدی اظهار کرد: امسال آزمایشگاه های جدید مطابق با استاندارد 17025 و سالن PDI افتتاح می شود. همچنین برای سومین سال پیاپی رتبه اول را در شاخص بهره وری در حوزه وسایل نقلیه تجاری و گرید A در زمینه طراحی و ساخت انواع کاربری های عمومی ، خاص(آتشنشانی و امداد و نجات) و خدمات شهری را کسب کردیم.

توسعه کاربری سازی در بهمن دیزل

سید محسن مرتضوی قائم مقام مدیرعامل بهمن دیزل با اشاره به اینکه بهمن دیزل در سال 95 با خصوصی سازی، پیشرفت و توسعه بسیاری به خصوص در حوزه محصولات داشته است، گفت: فضای بهمن دیزل قبل از خصوصی سازی80هزار متر مربع بود و پس از خصوصی سازی فضایی به همان متراژ به آن افزوده شد.

مرتضوی از توسعه محصولات بهمن دیزل خبر داد و گفت: امسال برنامه ورود به بازار محصولات سنگین، فوق سنگین و کشنده را داریم.

قائم مقام مدیرعامل بهمن دیزل با اشاره به اینکه از سال 96 واحد کاربری سازی به این مجموعه افزوده شد، اظهار کرد: فعالیت کاربری سازی با کاربری ایزوله و یخچالی آغاز شد و به مرور زمان با تجهیز سالن تولید و تامین ابزار و تجهیزات مورد نیاز به طراحی و ساخت انواع کاربری های عمومی و خاص پرداخته است.

مرتضوی اظهار کرد: کاربری در بحث ایمنی خودرو بسیار مهم است و نصب غیر استاندارد امکان بروز حوادث جاده ای را به همراه دارد. خودروهای بهمن دیزل با کاربری های تولیدی این شرکت و مطابق با استانداردهای شاسی به بازار عرضه می شوند و امکان تولید هر کاربری مطابق با نیاز مشتری وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری طراحی و ساخت پنل تزریق اتوماتیک و یونیت یخچالی بهمن انجام شده است، بیان کرد: ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻓﺰاﯾﺶ ﻓﺮوش ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺗﺠﺎري ﺑﻬﻤﻦ دﯾﺰل و ﻧﯿﺎز ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﺑﻪ ﮐﺎرﺑﺮي ﻫﺎي ﺳﺎﺧﺖ آن و ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ اﻧﻮاع ﮐﺎرﺑﺮي ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺣﺪود 2000 دﺳﺘﮕﺎه در ﺳﺎل، فضای سالن سه برابری اختصاص داده شده و اکنون درﺣﺎل ﺗﺠﻬﯿﺰ اﯾﻦ ﺳﺎﻟﻦ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺗﺄﻣﯿﻦ ﻣﺎﺷﯿﻦ آﻻت ﺟﺪﯾﺪ در راﺳﺘﺎي اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژي است.

مرتضوی گفت: در ساخت همه کاربری های بهمن دیزل استقرار صحیح اتاق بار بر روی کامیونت، عایق زیر اتاق بار، استفاده ازمواد اولیه استاندارد مرغوب، PT و آسترED برای جلوگیری از پوسیدگی بدنه خودرو، استفاده از چراغ ها و شبرنگ های E-MARK دار مورد توجه قرار می گیرد.

قائم مقام مدیرعامل بهمن دیزل در خصوص کاربری آتش نشانی توضیح داد: با ظرفیت های متفاوت در سال گذشته برای کامیون 6، 8، 18 و 26 تن به سبد محصولات کاربری افزوده شد. بهمن دیزل با گذراندن مراحل اخذ استاندارد و انجام تست های لازم، تنها شرکت دارای گواهی استاندارد تولید خودرو با کاربری آتش نشانی در کشور است و اولین شرکتی است که بصورت تشویقی و دارا بودن مطلوبیت محصول، مجوز درج علامت استاندارد بر روی پلاک محصولات آتش نشانی خود با نام تجاری بهمن را دارد.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟