تعويض روغن در محل؛ خدمت نوين امدادخودروايران

چهارشنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
خواندن 5 دقیقه
امداد خودرو ایران

امدادخودرو ایران با هدف حفظ سلامت مشتریان، کاهش تردد و صرفه‌جویی در وقت آنان و تسریع در خدمت ‏رسانی، از طرح جدید “تعویض پکیج روغن در محل” رونمایی کرد.

به گزارش خودرونویس، امدادخودرو ایران با هدف حفظ سلامت مشتریان، کاهش تردد و صرفه‌جویی در وقت آنان و تسریع در خدمت‏ رسانی، از طرح جدید “تعویض پکیج روغن در محل” رونمایی کرد.

به گزارش ارتباطات امدادخودرو ایران، همزمان با موج دوم شیوع ویروس کرونا در مردادماه، این شرکت ضمن تقویت خدمات ناوگان امدادرسانی، خدمات در محل خود را توسعه داده و طرح “تعویض پکیج روغن در محل” را با تخفیف ویژه، به خدمات سرویس در محل خود افزوده است.

این خدمت جدید، مقارن با عید سعید غدیر خم توسط ناوگان سرویس در محل و به صورت پایلوت در محدوده شهر تهران راه‌اندازی شده و ضمانت خدمات (کیفیت و اصالت) روغن مورد استفاده به همراه تخفیف ارایه شده از سوی امدادخودروایران، از مزایای آن است.

هموطنان می‌توانند برای دریافت خدمت “تعویض پکیج روغن در محل”، با شماره سراسری 096440 تماس گرفته و یا با مراجعه به وب‏سایت www.096440.com  در بخش سرویس در محل (پک پیشنهاد ویژه) از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟