اخبار خودرو ایران

گروه صنعتی ماموت در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز 1402

پنجشنبه - ۴ خرداد ۱۴۰۲
خواندن 1 دقیقه
گروه صنعتی ماموت نمایشگاه خودرو شیراز 1402

گروه صنعتی ماموت در نخستین رویداد خودرویی کشور در سال جاری یعنی نمایشگاه خودرو شیراز 1402 با زیرمجموعه‌های این گروه صنعتی حضور می‌یابد.

به گزارش خودرونویس، بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز 1402 که نخستین رویداد خودرویی کشور در سال جاری به شمار می‌رود از 23 خردادماه و به مدت چهار روز با حضور خودروسازان داخلی و خارجی کشور برگزار می‌ شود. گروه صنعتی ماموت در نخستین رویداد خودرویی کشور در سال جاری یعنی نمایشگاه خودرو شیراز 1402 با زیرمجموعه‌های این گروه صنعتی حضور می‌یابد.

در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز 1402 که از 23 خرداماه و در محل نمایشگاه‌ های بین‌المللی شهر شیراز برگزار می‌ شود، خودروسازان کار و تجاری حضور پررنگی در این نمایشگاه خواهند داشت.

یکی از خودروسازان کار و تجاری که در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز با زیرمجموعه‌های خود شرکت می‌کند، گروه صنعتی ماموت است. گروه صنعتی ماموت در نمایشگاه خودرو شیراز 1402 قرار است با زیرمجموعه‌ های خود پیدا کند.

دنیای ماموت، ماموت دیزل، مایان فولاد، ویرا دیزل و پیلسان از جمله شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی ماموت هستند که حضور آن در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز قطعی شده است. نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز به مدت چهار روز از تاریخ 23 خردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر شیراز میزبان علاقمندان خواهد بود.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟