برگزاری نوزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو

دوشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۹
خواندن 6 دقیقه
نمایشگاه قطعات

نمایشگاه قطعات خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور است این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد. این نمایشگاه همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها است.

به گزارش خودرونویس، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قطعات خودرو ویژه خودرو‌های سبک، سنگین و راه سازی از هفتم تا ۱۰ مردادماه در شیراز برگزار می‌شود.

سید محمود موسوی مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس با اعلام اینکه تمام پروتکل‌های بهداشتی، الزامات سلامت محیط و فاصله گذاری اجتماعی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در این نمایشگاه رعایت شده است گفت:نوزدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو ویژه بازدیدکنندگان متخصص و فعالان صنعت قطعات خودرو بوده و به مدت چهار روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ پذیرای مخاطبان خاص خود است.

او افزود: در راستای اجرای فاصله گذاری اجتماعی علاوه بر افزایش فاصله بین غرفه‌ها و دو برابر کردن راه روها، تعداد مشارکت کنندگان این رویداد ۵۰ درصد کاهش داده شده و به صورت روزانه سالن‌ها و تمام سطوح در طول برگزاری گندزدایی می‌شوند.

موسوی گفت: این نمایشگاه در جهت حمایت از تولید کنندگان قطعات خودرو داخل کشور و با نظارت اتحادیه‌ها و اداره کل استاندارد فارس برگزار می‌گردد و نقش به سزایی دراشتغال زایی، شناسایی بازار، پیشرفت علمی و تخصصی صنایع، توسعه اقتصادی و رونق تولید دارد.

سید عبدالهادی خسرو فرد رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل شیراز با ابراز خرسندی از تفکیک دو نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو گفت: نوزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو شیراز به صورت کاملا تخصصی از ۷ تا ۱۰ مرداد ماه و با استقبال ویژه تولید کنندگان، صنعتگران، وارد کنندگان، برند‌های برتر داخلی و خارجی و فعالان این عرصه برگزار می‌شود.

 

پوستر نمایشگاه

او افزود: با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و الزام تمام افراد حاضر در سالن‌ها و بازدید کنندگان به استفاده از ماسک بهداشتی مناسب و ضدعفونی نمودن دست‌ها و کفش‌ها در بدو ورود به سالن ها، فعالان صنعت قطعات خودرو به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

امیر خرم مدیرعامل شرکت نمایشگاهی راشا دیار پارس از حضور ۵۰ شرکت از استان‌های فارس، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی و اصفهان در این نمایشگاه خبر داد و گفت دو سالن حافظ و سرو به مساحت ۸ هزار متر مربع به مشارکت کنندگان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قطعات خودرو اختصاص داده شده شده است.

امیر خرم مجری نمایشگاه قطعات خودرو شیراز با اعلام اینکه اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل شیراز، اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل و اتحادیه جلوبند‌ها در این نمایشگاه حضور مستقیم دارند، گفت: متخصصان و فعالان صنعت قطعات خودرو می‌توانند جهت بازدید از دستاورد‌های نوین این صنعت تا روز جمعه مورخ ۱۰ مرداد ماه همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ به محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس مراجعه کنند.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟