اخبار خودرو ایران

معرفی دو محصول جدید زامیاد به بازار

یکشنبه - ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
خواندن 3 دقیقه

مدیرعامل زامیاد گفت: با نگاه به توسعه و گسترش سبد محصولات، دو خودرو جدید تجاری در سال جاری به بازار معرفی خواهیم کرد.

مدیرعامل زامیاد گفت: با نگاه به توسعه و گسترش سبد محصولات، دو خودرو جدید تجاری در سال جاری به بازار معرفی خواهیم کرد.

به گزارش خودرونویس،مجید آقایی، مدیرعامل شرکت زامیاد در بازدید از خطوط تولید این شرکت گفت: با شناخت نقاط بهبود، تلاش مضاعف، هم‌افزایی و همدلی یکایک کارکنان به عنوان یک تیم هماهنگ قطعاً به اهداف تعیین شده بر اساس راهبرد ابلاغی گروه سایپا خواهیم رسید.

حرکت به سمت تولید ناب؛ راهبرد اصلی شرکت زامیاد در سال ۱۴۰۳

او با اشاره به اینکه “حرکت به سمت تولید ناب” راهبرد اصلی شرکت زامیاد در سال جاری است، خاطرنشان کرد: توجه به سیستم تولید ناب (Lean Manufacturing) در زامیاد؛ به بهبود فرایندهای تولید کمک کرده و در مصرف زمان و هزینه‌ها، صرفه‌جویی می کند.

آقایی با اشاره به اینکه اصلاح ناکارآمدی‌ها و افزایش تکنولوژی تولید از برنامه‌های سال جاری زامیاد است افزود: افزایش سطح تکنولوژی در خطوط تولید موجب خواهد شد، با ارتقاء ایمنی فردی، به‌حداقل‌رساندن اتلاف منابع و افزایش راندمان، شاهد بهره‌وری حداکثری در عملیات تولید و در نهایت ارزش آفرینی برای مشتری باشیم.

مدیرعامل زامیاد در ادامه، تسریع در اجرای پروژه‌های در دست اقدام این شرکت در سال جاری را دارای ضرورت دانست و گفت: با نگاه به توسعه و گسترش سبد محصولات، دو خودرو جدید تجاری در سال جاری به بازار معرفی خواهیم کرد.

او در پایان این بازدید افزود: اتمام پروژه‌های زیرساختی از جمله سالن رنگ ED/PT شرکت زامیاد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است که این امر نیز باید هر چه زودتر به ثمر برسد.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟