معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو خبر داد:

عرضه خودرو قطره چکانی نیست

یکشنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۹
خواندن 4 دقیقه
ایران خودرو خراسان

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: از ابتدای سال تاکنون، بیش از ۲۳۲ هزار و ۵۰۰ خودرو تحویل مشتریان این شرکت شده است و این رقم تا پایان سال، به ۵۰۰ هزار دستگاه خواهد رسید.

به گزارش خودرونویس به نقل از واحد مرکزی خبر بابک رحمانی با رد واگذاری قطره چکانی خودرو توسط این خودروساز در بازار با هدف افزایش قیمت محصولات این شرکت، افزود: هم اکنون تولید و واگذاری خودرو در این شرکت مطابق برنامه مصوب پیش می‌رود و نسبت به سال گذشته نیز، عرضه خودرو به بازار ۲۰ درصد افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: این شرکت بر اساس مصوبه کمیته خودرو، هر ماه برنامه عرضه و فروش فوق العاده خودرو را برای ۱۸ هزار دستگاه در دست دارد و برای پیش فروش خودرو نیز بسته به مجوز مراجع ذیربط، اقدام خواهیم کرد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو همچنین با اشاره به برگزاری پنجمین مرحله قرعه کشی محصولات ایران خودرو در روز جاری گفت: امروز دو قرعه کشی طرح پیش فروش ۸ خودرو و فروش فوق العاده ۴ خودرو را برگزار کردیم.

وی افزود: موعد واگذاری خودرو‌ها در طرح پیش فروش، تیر و مرداد سال آینده است و در طرح فروش فوق العاده نیز، خودرو‌ها حداکثر در موعد ۹۰ روزه به مشتریان واگذار می‌شود.

به گفته رحمانی، اسامی برندگان قرعه کشی امروز، بعد از تایید نهایی و استعلامات دستگاه‌های مرتبط حداکثر تا فردا در پایگاه اینترنتی ایران خودرو اعلام خواهد شد و مشتریان ۵ روز فرصت دارند تا نسبت به تکمیل وجه خود اقدام کنند.

وی افزود: امیدواریم خودرو‌ها را در موعد مقرر تحویل مشتریان بدهیم.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟