به گزارش خودرونویس به نقل از واحد مرکزی خبر بابک رحمانی با رد واگذاری قطره چکانی خودرو توسط این خودروساز در بازار با هدف افزایش قیمت محصولات این شرکت، افزود: هم اکنون تولید و واگذاری خودرو در این شرکت مطابق برنامه مصوب پیش می‌رود و نسبت به سال گذشته نیز، عرضه خودرو به بازار ۲۰ درصد افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: این شرکت بر اساس مصوبه کمیته خودرو، هر ماه برنامه عرضه و فروش فوق العاده خودرو را برای ۱۸ هزار دستگاه در دست دارد و برای پیش فروش خودرو نیز بسته به مجوز مراجع ذیربط، اقدام خواهیم کرد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو همچنین با اشاره به برگزاری پنجمین مرحله قرعه کشی محصولات ایران خودرو در روز جاری گفت: امروز دو قرعه کشی طرح پیش فروش ۸ خودرو و فروش فوق العاده ۴ خودرو را برگزار کردیم.

وی افزود: موعد واگذاری خودرو‌ها در طرح پیش فروش، تیر و مرداد سال آینده است و در طرح فروش فوق العاده نیز، خودرو‌ها حداکثر در موعد ۹۰ روزه به مشتریان واگذار می‌شود.

به گفته رحمانی، اسامی برندگان قرعه کشی امروز، بعد از تایید نهایی و استعلامات دستگاه‌های مرتبط حداکثر تا فردا در پایگاه اینترنتی ایران خودرو اعلام خواهد شد و مشتریان ۵ روز فرصت دارند تا نسبت به تکمیل وجه خود اقدام کنند.

وی افزود: امیدواریم خودرو‌ها را در موعد مقرر تحویل مشتریان بدهیم.

5 از 1 رای