شرکت فردا دیزل یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی فردا است که با دو محصول کشنده پرقدرت جفت محور و تک محور در نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک و صنایع وابسته 1402 که در مصلی تهران برگزار می‌شود به استقبال بازدیدکنندگان می رود. شرکت فردا دیزل با دو کشنده قدرتمند تک و جفت محور در نمایشگاه حمل و نقل مصلی تهران 1402 حضور پیدا می کند.

به گزارش خودرونویس، محصولاتی که شرکت فردا دیزل در نمایشگاه لجستیک تهران به معرض دید عموم خواهد گذاشت شامل یک مدل کشنده جفت محور با قدرت موتور 550 اسب بخار و یک مدل کشنده تک محور با قدرت موتور 560 اسب بخار خواهد بود.

حضور فردا دیزل در نمایشگاه حمل و نقل مصلی لجستیک 1402

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته از تاریخ 27  آذر ماه تا 29 آذر ماه 1402  در محل مصلی تهران برگزار می شود و بازدیدکنندگان و علاقمندان به این حوزه می توانند از ساعت 10 تا 18 جهت بازدید از این نمایشگاه مراجعه کنند. شرکت فردا دیزل قصد حضور در نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک مصلی تهران 1402 را با دو محصول کشنده قدرتمند دارد.

شرکت فردا دیزل در شبستان اصلی در غرفه 158 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود و علاقمندان می توانند از محصولات جدید این شرکت بازدید به عمل آورند.

4.8 از 6 رای