مجموعه اتوخسروانی در راستای ارائه خدمات مطلوب و موثر به مشتریان خود در سطح کشور هشتمین شعبه خود در خیابان جمهوری تهران را افتتاح کرد.

به گزارش خودرونویس، علی خسروانی مدیر این مجموعه در مراسم افتتاح این شعبه با اعلام این خبر افزود: در راستای توسعه جغرافیایی و پوشش مناطق مختلف، شعبه اتوخسروانی در خیابان جمهوری تهران آماده خدمات رسانی به مشتریان خواهد بود.

هشتمین شعبه اتوخسروانی جمهوری ایستگاه هشتم نمایندگی اتوخسروانی

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی «اعتماد» حلقه مفقوده بازار خودرو کشور به شمار می رود افزود: با توجه به تجربیات سال های گذشته در مجموعه اتوخسروانی و فرآیندسازی های صورت گرفته در راستای تسهیل خرید و فروش خودرو، اکنون در تلاش هستیم تا دامنه فعالیت‌های خود را در نقاط مختلف کشور گسترش دهیم.

هشتمین شعبه اتوخسروانی جمهوری ایستگاه هشتم نمایندگی اتوخسروانی

علی خسروانی با اشاره به اینکه رویکرد اصلی این مجموعه صیانت از اموال مشتریان در فرآیند معاملات و عملکرد شفاف و قانونی در تمام معاملات است، افزود: از این رو علاوه بر توسعه شعب خود در سراسر کشور، ساز و کارهای لازم برای رفاه بیشتر مشتریان و اطمینان در خرید و فروش فراهم شده است.

هشتمین شعبه اتوخسروانی جمهوری ایستگاه هشتم نمایندگی اتوخسروانی

وی گفت: علاوه بر اعتماد و سابقه طولانی، پشتوانه اصلی مشتریان مجموعه اتوخسروانی، مراکز کارشناسی و کنترل فنی اتوشناس خواهد بود که طی سال‌های اخیر ایجاد کرده‌اند و اکنون به یک مجموعه قابل اتکا در زمینه صدور تاییدیه‌های کارشناسی در سطح کشور محسوب می‌شود و علاوه بر آن خدمات تعمیرگاهی متمایز و استانداردی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

هشتمین شعبه اتوخسروانی جمهوری ایستگاه هشتم نمایندگی اتوخسروانی

 

اتوخسروانی اولین برند زنجیره ای بازار خودرو

میلاد عتیقه چیان مدیر بازاریابی مجموعه های اتوخسروانی و اتوشناس نیز در حاشیه مراسم افتتاح هشتمین شعبه اتوخسروانی در خیابان جمهوری افزود: مجموعه اتوخسروانی در تلاش است تا به عنوان اولین برند زنجیره‌ای خرید و فروش خودرو در سطح کشور، رویکردهای جدید و متمایزی را در بازار خودرو دنبال کند و توسعه شعب نیز در همین راستا صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه هم اکنون در حال بررسی و ارزیابی پیشنهادات و درخواست‌های متقاضیان برای توسعه شعب اتوخسروانی و اتوشناس در نقاط مختلف کشور هستیم، افزود: در حال حاضر شعب این مجموعه در استان‌های البرز و کرمان دایر و در حال فعالیت است و به زودی اخبار جدیدی مبنی بر راه‌اندازی شعب جدید در دیگر استان‌ها منتشر خواهد شد.

هشتمین شعبه اتوخسروانی جمهوری ایستگاه هشتم نمایندگی اتوخسروانی

عتیقه چیان با بیان اینکه مجموعه اتوخسروانی به واسطه همکاری مستقیم با شرکت‌های مختلف خودروسازی و همچنین شرکت‌های واردکنندگان خودرو از ظرفیت‌های بسیار بالایی برای خدمات دهی به مشتریان برخوردار است، افزود: با راه‌اندازی شعب جدید در نقاط مختلف کشور، طرح ها و برنامه‌های متنوعی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودرو توسط این مجموعه ارائه خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: در خصوص راه‌اندازی شعب جدید تلاش کرده‌ایم تا هویت ظاهری و استانداردهای ایجاد شعب اتوخسروانی را نیز پیاده‌سازی کنیم.

4.7 از 6 رای