به گزارش خودرونویس،غرفه شرکت آذرین مادپارت راز با استقبال قابل توجهی از سوی بازدیدکنندگان در هجدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو مواجه شد.

این شرکت به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های فعال هلدینگ رایزکو محصولات مختلفی از جمله سیستم سوخت‌رسانی، چراغ، انواع پمپ‌بنزین‌ها، فیلترها، کنیسترها، موتور فن، مجموعه فن و انواع شلنگ‌ها و لوله‌های سوخت‌رسانی، پلوس و سرپلوس، سوپاپ و شمع خودرو را در معرض نمایش قرار داده است و با هدف معرفی برندینگ، افزایش دامنه حضور و عرضه محصولات جدید در این نمایشگاه حضور یافته است.

آذرین مادپارت راز به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ رایزکو فعالیت خود را از سال 1392 در مسیر تامین و توزیع قطعات یدکی خودرو آغاز کرده و در این راستا توانسته با بیش از 70 عاملیت فروش در سطح کشور نه تنها نقش عمده‌ای در تامین نیاز لوازم یدکی کشور ایفاد کند، بلکه در زمینه صادرات قطعات به سایر کشورها نیز فعال است.

گفتنی است هجدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو از تاریخ 22 الی 25 مرداد ماه 1402 از ساعت 8 الی 15 در حال برگزاری است و آذرین مادپارت راز (تامین کننده قطعات یدکی) به همراه آرسام پلاست راز یکی دیگر از شرکت‌های زیرمجموعه رایزکو(تامین‌کننده مواد اولیه در زنجیره ارزش) در سالن 31 B (میلاد) میزبان بازدید کنندگان و فعالان حوزه صنعت خودرو است.

 

 

5 از 1 رای