اخبار خودرو ایران

امیر چراغعلی مدیر حوزه مدیرعامل ایران خودرو شد

سه شنبه - ۲۱ آذر ۱۴۰۲
خواندن 3 دقیقه

با پذیرش استعفای جعفر سمیعی از مدیریت حوزه مدیرعامل ایران خودرو، امیر چراغعلی جایگزین وی در این سمت شد.

به گزارش خودرونویس،با پذیرش استعفای جعفر سمیعی از مدیریت حوزه مدیرعامل ایران خودرو، امیر چراغعلی جایگزین وی در این سمت شد.

صبح امروز در مراسمی صمیمی با حضور مدیرعامل، قائم مقام‌ها و جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو، ضمن تقدیر از زحمات جعفرسمیعی در دوران تصدی مدیریت حوزه مدیرعامل این گروه صنعتی، امیر چراغعلی به عنوان مدیر جدید این حوزه معارفه شد.

علیمردان عظیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در این مراسم با اشاره به این که قلبا با پذیرش استعفای سمیعی موافق نبودم، او را مدیری سالم و اخلاق گرا دانست که در دوران مسوولیتش در مدیریت حوزه مدیرعامل، آرامش را به این حوزه برگرداند و با بیان این که سمیعی از گروه صنعتی ایران خودرو جدا نخواهد شد، اعلام کرد که از تخصص و تجارب او در بخش دیگری از گروه صنعتی ایران خودرو استفاده خواهد شد.


اردشیر امینی، قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش نیز ضمن تقدیر از زحمات سمیعی در دوران مسوولیت مدیریت حوزه مدیرعامل، چراغعلی را مدیری مجرب دانست که با حضور خود می تواند مسوولیت حساس مدیریت حوزه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو را به خوبی بر عهده داشته باشد.
همچنین سمیعی و چراغعلی نیز در سخنان کوتاهی ضمن تاکید بر همدلی و تقدیر از فضای حاکم بر شرکت، بر همراهی و همیاری همه مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو برای اعتلای بیش از پیش این مجموعه بزرگ صنعتی تاکید کردند.

گفتنی است، چراغعلی پیش از این، مسوولیت هایی چون مدیرعاملی شرکت های یاپکو، مبدل خودرو، سرمایه گذاری کارکنان سایپا و معاون اداری و توسعه منابع انسانی گروه سایپا و همچنین عضویت در هیات مدیره سرمایه گذاری سلیم و سایپا یدک را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟