اخبار خودرو ایران
انقلاب جدید در زمینه  شارژ خودروهای برقی به وسیله شرکت اسکای ول

شارژ خودروهای اسکای ول در کمتر از هشت دقیقه

یکشنبه - ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
خواندن 3 دقیقه
شارژ اسکای ول ET5 خودروی برقی

اسکای ول که یک شرکت مطرح چینی بوده و به صورت تخصصی بر روی تولید و مهندسی خودروهای برقی کار میکنند با ابداع روشی نوین و انقلابی برای نخستین بار در جهان این مشکل بزرگ شارژ خودروهای برقی را حل کرد که این تکنولوژِی نوین در کنفرانس زیست محیطی فناوری  skyworth 2023 تشریح گردید. شایان ذکر است که شرکت اسکای ول به زودی توسط شرکت نبکا محصولات مدرن خود را راهی بازار ایران خواهد کرد که از جمله آنها می توان به کراس اوور برقی اسکای ول ET5 اشاره کرد.

خودروهای برقی به سرعت در حال پیشرفت و ورود به بازار و کسب سهم بیشتر از بازار هستند، چراکه  نیاز مبرم به آنها با توجه به شرایط زیست محیطی و بحث انرژی  بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. به علت جدید بودن تکنولوژی این خودروها و  وجود زیرساخت های منطبق با خودروهای بنزینی چالشهای بسیاری در مورد خودروهای برقی چون میزان پیمایش، طول عمر باتری، قیمت و موارد دیگر وجود داشته  که با تلاش شرکتهای بزرگ و مهندسان و محققان برجسته این مسائل بهبودهای بسیار پیدا کرده است.

به گزارش خودرونویس، یکی از چالشهای باقیمانده و بسیار مهم مدت زمان شارژ خودروهای برقی هست که معمولا در حالت نرمال چندین ساعت و در حالت شارژ سریع بیش از 30 دقیقه به طول خواهد انجامید.

اما شرکت اسکای ول که یک شرکت مطرح چینی بوده و به صورت تخصصی بر روی تولید و مهندسی خودروهای برقی کار میکنند با ابداع روشی نوین و انقلابی برای نخستین بار در جهان این مشکل بزرگ و اصلی را حل کرد که این تکنولوژِی نوین در کنفرانس زیست محیطی فناوری  skyworth 2023 تشریح گردید. شایان ذکر است که شرکت اسکای ول به زودی توسط شرکت نبکا محصولات مدرن خود را راهی بازار ایران خواهد کرد که از جمله آنها می توان به کراس اوور برقی اسکای ول ET5 اشاره کرد.

شارژ اسکای ول ET5 خودروی برقی

تکنولوژی شارژ خودروهای برقی اسکای ول

شرکت اسکای ول رسماً عصر جدیدی از تجدید انرژی را آغاز کرده که شارژ یک خودروی برقی در کمتر از 8 دقیقه  با ولتاژ بالای 800 ولت صورت خواهد پذیرفت و خودروهای اسکای ول با این تکنولوژی خواهند توانست 800 مایل ( حدود 1280 کیلومتر ) را به راحتی طی کنند، محصولات اسکای ول علاوه بر کاهش چشمگیر زمان شارژ می توانند مدت پیمایش و ذخیره انرژی را به شدت افزایش دهند که خود رکوردی بزرگ و انقلابی در صنعت خودروهای برقی به حساب می آید.

شرکت اسکای ول دارای تیم تحقیق و توسعه و مهندسی بسیار قوی است که موفق به ارائه و توسعه سیستمهای نوین مختص به خود شده اند که با بهره از سیستم دیجیتالی اسکای ول مدیریت و قابلیت تنظیم انرژی را در ادغام ذخیره سازی نوری، شارژ و حمل و نقل با قابلیتهای عملیاتی تجسم بخشند .

همچنین شرکت اسکای ول با بهره از قدرت مهندسی و عملیاتی خود  توانسته در سال 2023 ، 400 ایستگاه مجهز شارژ را در 4 شهر کشور چین بنا نهد و همچنین برنامه دارد تا در سال 2024 تعداد 1000 ایستگاه مجهز را در 10 شهر کشور خود راه اندازی نماید و برای 5 بازار بزرگ و مهم صادراتی خود نیز در سطح جهانی برنامه احداث ایستگاه دارد.

با توجه به برنامه های صورت گرفته و ایجاد زیرساختها در کنار تولید محصولاتی با مهندسی قوی و کیفیت بالا باعث شده تا فروش مدل  ET5 در ماه اگوست در مقایسه با آوریل دو برابر افزایش یابد و انتظار رشد بیشتر فروش نیز در بازار چین و سایر بازارهای صادراتی وجود دارد. شرکت اسکای ول تبدیل به شرکتی پیشرو و انقلابی در زمینه ارائه تکنولوژی های جدید برای کاهش دغدغه های مصرف کنندگان خودروهای برقی خواهد گردید که رسالت خود را که همان توسعه انرژی های جدید و کاهش آلایندگی میباشد به خوبی انجام خواهد داد .

 

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟