ظاهر پل استار 2 فیس لیفت 2024

به گزارش خودرونویس، تصاویر جاسوسی منتشر شده از پل استار 2 فیس لیفت در حال تست، مقداری تغییرات صورت گرفته در نمای جلو این خودرو را به ما نشان داده است. پل استار 2 فیس لیفت 2024 دارای جلوپنجره ای جدید بوده که طراحی آن تا حدودی مشابه با پل استار 3 است. این جلوپنجره بسته که SmartZone نام دارد محلیست که دوربین ها و رادارهای این خودرو در آن قرار گرفته اند. همچنین یک دست رینگ جدید 20 اینچی فورج نیز برای این خودرو به همراه تایرهای میشلن مناسب همه فصول نصب شده است.

2024-polestar-2 پل استار2 فیس لیفت (1)

مشخصات فنی پل استار 2 فیس لیفت

تغییرات زیرپوستی صورت گرفته در پل استار 2 به مراتب مهمتر از بروزرسانی های ظاهری آن هستند. موتورهای برقی جدیدی هم برای مدل تک موتوره و هم برای مدل دو موتوره پل استار 2 نصب شده اند که در زمینه قدرت افزایش خوبی داشته اند. پل استار 2 مدل 2023 اولین محصول این برند زیرمجموعه ولوو بوده که در مدل پایه با سیستم انتقال قدرت عقب محرک به بازار عرضه می شود. این درحالیست که نسخه پایه مدل قبلی پل استار 2 دارای سیستم انتقال قدرت جلومحرک بود. نسخه عقب محرک پل استار 2 فیس لیفت قادر به تولید 299 اسب بخار قدرت و 489 نیوتن متر گشتاور است. این موتور برقی به مراتب قدرتمندتر از موتور برقی 231 اسب بخاری با نهایت گشتاور 329 نیوتن متری مدل جلومحرک پیشین است. پل استار 2 فیس لیفت در مدل عقب محرک قادر است طی 5.9 ثانیه از حالت سکون به مرز 100 کیلومتر بر ساعت دست یابد.

2024-polestar-2 پل استار2 فیس لیفت (1)

نسخه دو موتوره پل استار 2 حال بیس و پایه عقب محرک دارد. اما یک موتور برقی هم برای چرخاندن چرخ های جلو آن نصب شده که این سیستم برقی روی هم رفته قادر به تولید 421 اسب بخار قدرت و 740 نیوتن متر گشتاور است. نسخه دو موتوره قبلی پل استار 2 قادر به تولید 408 اسب بخار قدرت و 633 نیوتن متر گشتاور بود. در صورت سفارش پکیج پرفورمنس، این کراس اوور لیفتبک از این هم قدرتمندتر شده و قادر به تولید 455 اسب بخار قدرت می شود که و طی 4.1 ثانیه از حالت سکون به مرز 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. جالب اینجاست که موتور برقی جلو این خودرو کاملا می تواند در زمانی که به آن نیازی نباشد از مدار خارج شود و زمانی که راننده پدال گاز را بفشارد، دوباره به سرعت وارد مدار شود تا نهایت قدرت این سیستم در اختیار راننده قرار داشته باشد.

2024-polestar-2 پل استار2 فیس لیفت (1)

یک باتری جدید هم برای پل استار 2 فیس لیفت نصب شده است. این باتری روی نسخه پیمایش بالاتر این خودرو قرار داشته و ظرفیتی معادل 82 کیلووات ساعت دارد. بدین ترتیب این خودرو تحت سیکل واقع بینانه EPA قادر به پیمایش مسافتی در حدود 484 کیلومتر است. این نسخه قادر است با نهایت سرعت 205 کیلووات شارژ شود. تمامی مدل های پل استار 2 فیس لیفت 2024 در مسافت قابل پیمایش ارتقا داشته اند که این نتیجه بهبود انتقال نیرو و همچنین قابلیت خروج از مدار موتور برقی جلو در نسخه دو موتوره است.

2024-polestar-2 پل استار2 فیس لیفت (1)

پل استار 2 فیس لیفت 2024 در زمینه تجهیزات پایه هم ارتقا داشته و حال به صورت استاندارد دارای پد شارژ بدون سیم، دوربین دید 360 درجه، مه شکن های کمکی در پیچ، بخار زدای اتوماتیک آینه های جانبی، کروز کنترل تطبیقی و … است که ممکن است موجب بالارفتن قیمت خودرو هم شود.