4.8/5 - (6 امتیاز)

شرکت پادران موتور با پیکاپ کینگ لینگ تاگا H در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 حضور پیدا کرده و این خودرو را برای علاقمندان مشهدی به نمایش گذاشته است. کینگ لینگ تاگا پیکاپی آفرودی بوده که بر پایه پلتفرم ایسوزو دی مکس جدید و همچنین شورولت کلورادو نسل قبل توسعه یافته است.

به گزارش خودرونویس، پیکاپ کینگ لینگ تاگا دارای دو مدل بنزینی و دیزلی با دو استایل استاندارد و LWB یا لانگ است. اما پادران موتور تنها با نسخه معمولی پیکاپ کینگ لینگ تاگا در نمایشگاه خودرو مشهد حضور پیدا کرده است. این پیکاپ به صورت وارداتی به بازار ایران عرضه می شود و تنها نسخه بنزینی آن در دو مدل معمولی و لانگ برای فروش به عموم در دسترس است. نسخه دیزلی این خودرو فعلا برای آتشنشانی عرضه شده تا بلکه این شرکت بتواند از ماراتن دریافت استانداردها و مجوزها برای پلاک شدن نسخه دیزلی با موفقیت عبور کند.

حضور پادران موتور در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با پیکاپ کینگ لینگ تاگ

مشخصات پیکاپ کینگ لینگ تاگا H پادران موتور

پیکاپ تاگا در نسخه دیزلی از موتور ۳ لیتری توربودیزل چهار سیلندر خطی ایسوزو با کد 4KH1CT6H1 بهره گرفته که قادر به تولید ۱۴۰ اسب بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور است. ویژگی موتورهای دیزلی دوام بالا و تولید گشتاور در دور پایین است. این نسخه به گیربکس 5 دنده دستی مجهز شده است.

حضور پادران موتور در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با پیکاپ کینگ لینگ تاگ

اما پیکاپ کینگ لینگ تاگا H در نسخه بنزینی دارای موتور ۱.۸ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ تامین شده از ب ام و با کد CE18 بوده که قادر به تولید ۲۲۷ اسب بخار قدرت و ۳۱۰ نیوتن متر گشتاور است. نیروی تولیدی این موتور توسط گیربکس 6 دنده دستی به چرخ ها منتقل می شود. این خودرو در حالت استاندارد نیروی تولیدی موتور را به چرخ های عقب منتقل می کند. اما در صورت نیاز امکان انتقال قدرت در دو صورت سبک و سنگین به هر چهار چرخ وجود دارد.

حضور پادران موتور در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با پیکاپ کینگ لینگ تاگ

نسخه معمولی پیکاپ کینگ لینگ تاگا دارای طول و ارتفاعی معادل ۵۳۸۲ و ۱۸۳۰ میلی متر بوده و فاصله بین دو محور آن نیز ۳۰۹۶ میلی متر اعلام شده است. اما اگر حوض بار کشیده تر و جادارتری نیاز دارید، قطعا نسخه Extended یا لانگ پیکاپ کینگ لینگ تاگا برای شما مناسب است. این نسخه حدود ۳۰ سانتی متر طول بیشتری داشته و دارای طول و ارتفاعی به ترتیب معادل ۵۶۹۲ و ۱۸۳۰ میلی متر است. همچنین فاصله بین دو محور نسخه Extended پیکاپ تاگا به ۳۴۰۶ میلی متر افزایش یافته است.

حضور پادران موتور در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با پیکاپ کینگ لینگ تاگ

امکانات ایمنی و رفاهی پیکاپ کینگ لینگ تاگا

تاگا یکی از لوکسترین پیکاپ های صفر کیلومتر موجود در بازار کشور است. پیکاپ کینگ لینگ تاگا در زمینه تجهیزات رفاهی دارای نمایشگر 10 اینچی لمسی سیستم مالتی مدیا و سرگرمی، کلاستر دیجیتالی پشت فرمان، فرمان D شکل با کلیدهای کنترل سیستم صوتی و کروز کنترل، صندلی برقی راننده در 8 جهت با قابلیت تنظیم گودی کمر، صندلی برقی سرنشین در 4 جهت، گرمکن صندلی های جلو، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک با دریچه مجزا برای سرنشینان عقب، سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه ای است.

حضور پادران موتور در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با پیکاپ کینگ لینگ تاگ

پیکاپ تاگا پادران موتور در زمینه تجهیزات ایمنی هم یکی از کامل ترین هاست. پیکاپ تاگا در زمینه تجهیزات ایمنی دارای دو کیسه ایمنی هوا، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، سیستم ترمز ضد قفل، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، ترمز دیسکی در هر چهار چرخ، کروز کنترل، سنسور نور، چراغ روشنایی در روز، دوربین دید 360 درجه، هشدار خروج از خط، دوربین دنده عقب، سنسور دنده عقب، پایش فشار باد تایرها، سنسور باران، سیستم حفظ تعادل خودرو در حین شتابگیری و … است.

پادران موتور با پیکاپ کینگ لینگ تاگا تا 12 شهریور ماه در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 حضور دارد. علاقمندان می توانند بین ساعات 17 تا 22 ضمن بازدید از نمایشگاه، از غرفه این شرکت نیز بازدید داشته باشند.

4.8/5 - (6 امتیاز)