سیستم تصفیه هوا با فیلتر ذرات کمتر از 2.5 میکرون: اکسیژن بیشتر

به گزارش خودرونویس، ایکس 55 پرو از تهویه مطبوع اتوماتیک با پنل تمام لمسی بهره می‌برد، اما سیستم تصفیه هوای این کراس اوور مدرن، سیستم معمولی موجود در بسیاری از خودروهای دیگر نیست. چرا؟ چون این سیستم با بهره‌گیری از فیلتر تصفیه ذرات کمتر از 2.5 میکرون، توانایی این را دارد تا از ورود آلاینده ‌های معلق موجود در هوا به کابین خودرو تا حدود زیادی جلوگیری ‌کند. قابلیتی که به‌خصوص در فصول سرد سال که سطح آلودگی هوا بالا می ‌رود سبب می‌شود سرنشینان داخل خودرو حس بهتری را تجربه کنند.

ام وی ام ایکس 55 پرو امکانات و جزییات (1)

تکنولوژی در یک اتاق آکوستیک: هفت رنگ بی‌صدا

با سر رسیدن فصل سرد سال، طول روزها کوتاه ‌تر و شب ‌ها طولانی‌تر می ‌شوند و از همین رو سرنشینان خودروها به طور خودکار مدت زمان بیشتری را در غیاب نور خورشید در حال عبور و مرور می گذرانند. در این شرایط کابین ایکس 55 پرو با نورپردازی هفت رنگ داخلی‌، حس خوبی از تردد در تاریکی را به سرنشینانش ارائه می ‌دهد. از طرف دیگر، به دلیل آکوستیک بودن کابین این کراس اور مدرن، کمترین میزان آلودگی صوتی نیز از بیرون به فضای داخلی وارد می‌شود تا سرنشینان بیشترین آرامش ممکن را در کنار امکاناتی مانند شارژر وایرلس، گرمکن صندلی و 6 کیسه هوای ایمنی تجربه کنند.

ام وی ام ایکس 55 پرو امکانات و جزییات (1)

دوربین‌ها: بیرون و درون

یکی  از ویژگی‌های جالب توجه ایکس 55 پرو، کیفیت بالای دوربین دید عقب و دوربین 360 این کراس اوور است که به راننده کمک می‌کند دید کاملی نسبت به محیط و پشت سر خود داشته باشد. اما در کابین ایکس 55 پرو، در قسمت کنار آینه راننده، یک خروجی یو اس بی برای اتصال دوربین ثبت وقایع تعبیه ‌شده که به سرنشینان خودرو اجازه می‌دهد با نصب دوربین‌های ثبت وقایع، لحظه‌های زیبای سفر خود را ثبت کنند و به عنوان خاطراتی به ‌یادماندنی به یادگار نگه‌ دارند.

ام وی ام ایکس 55 پرو امکانات و جزییات (1)