به گزارش خودرونویس، نقطه تمایز غرفه ام وی ام در نمایشگاه خودرو کرمان دو کراس اوور مدرن این برند، یعنی ایکس 55 پرو و ایکس 22 پرو بودند که حالا به پرچمدار تصویر جدید ام وی ام تبدیل ‌شده‌اند؛ دو کراس اووری که چه در رویدادهای مختلف خودرویی چه در خیابان‌ها و جاده‌های ایران، چهره برندی مد روز و تکنولوژی محور را به نمایش می‌گذارند.

چهره جدید ام وی ام در نمایشگاه خودرو کرمان 1401 (1)

مشخصات ام وی ام ایکس 55 پرو

ایکس 55 پرو با پیشرانه 1.5 لیتری توربو شارژ و گیربکس CVT9 در نسخه به‌روزرسانی شده IE با شارژ بی‌سیم و 6 ایربگ عرضه می‌ شود تا در کنار سواری پر شتاب  و امکانات متنوع مانند سیستم کنترل پایداری، ترمز پارک برقی، سیستم Auto Hold ، دوربین ۳۶۰ و نمایشگر 10.25 اینچی، سطح ایمنی بالاتری را در اختیار سرنشینان خودرو قرار دهد.

چهره جدید ام وی ام در نمایشگاه خودرو کرمان 1401 (1)

ایکس 22 پرو نیز به عنوان خودروی محبوب نسل جوان در 30 کشور جهان بیش از هر زمان دیگر با ظاهر مدرن، موتور توربوشارژ، امکانات جذاب و مصرف سوخت پایینش انتخابی هیجان انگیز برای نسل جوان ایران محسوب می شود.

چهره جدید ام وی ام در نمایشگاه خودرو کرمان 1401 (1)

در حاشیه نمایشگاه خودرو کرمان، هانی هردانیان مدیر بازاریابی ام وی ام از تغییر رویکرد این برند نسبت به گذشته خبرداد و گفت، همانگونه که این برند با محصولات جدیدش رویکرد متفاوتی را آغاز کرده انتظار می ‌رود که این ارتقا در  سطح خواسته‌های مشتریان ام وی ام نیز نمود پیدا کند. وی همچنین اشاره کرد که این روند در سال پیش رو نیز ادامه خواهد داشت و ام وی ام قصد دارد سطح جدیدی از محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و  با معرفی خودروهای مد روز و تکنولوژی محور در آینده نزدیک، فصل جدیدی را در بازار ایران رقم بزند.