تیونینگ
جای خالی نسخه میباخ پر شد

تیونینگ مرسدس بنز GLE توسط Hofele

چهارشنبه - ۴ تیر ۱۳۹۹
خواندن 3 دقیقه
مرسدس بنز GLE تیون شده توسط Hofele

مرسدس بنز GLE یقینا هیچ کمبود تریم و نسخه ای از جهت امکانات و پیشرانه های قابل نصب در هیچ جای دنیا ندارد. تنها در آمریکا، این خودرو چهار مدل در حال عرضه و فروش دارد که این چهار مدل بدون درنظر گرفتن خانواده محصولات AMG و همچنین بدون در نظر گرفتن نسخه های کوپه GLE است. اما هیچ یک از نسخه های قابل عرضه GLE مانند Hofele HGLE نیستند.

به گزارش خودرونویس، این کمپانی تیونر به تازگی یک نسخه ارتقا یافته و شخصی سازی شده از این اسیووی سایز متوسط آلمانی را معرفی کرده که در برخورد اول نظر هر فردی را به خود جلب می کند. تریم ظاهری دو رنگ در ترکیب با رینگ های آلیاژی بزرگ و همچنین المان های تزیینی کرومی، استایلی مشابه محصولات میباخ به این خودرو بخشیده است. البته لازم به ذکر است که Hofele پیشتر با GLS نیز چنین پروژه ای را اجرا کرده بود. جلوپنجره رادیاتور شکل HGLE استایلی خاص و منحصر به فردی به این خودرو بخشیده است.

نمای عقب hofele gle

فضای داخلی

کابین فوق لوکس و با کیفیت HGLE یکی از جذاب ترین ویژگی های این خودرو محسوب شده و تمرکز اصلی ما هم بیان اقدامات صورت گرفته در شخصی سازی کابین است. شرکت Hofele به طور کامل تودوزی کابین GLE تغییر داده و برای آن از چرم ناپا و جیر آلکانتارا بسیار با کیفیت استفاده کرده است که این دو پارچه مرغوب تقریبا تمامی قسمت های قابل لمس کابین این اسیووی را پوشش داده است.

کابین hofele gle

کمپانی Hofele محفظه بار GLE را نیز شخصی سازی کرده و حال کف فضای بار HGLE با تریم جوبی براق و آلومینیومی تزیین شده است. هرچند بسیاری از مشتریان چنین اقدامی را نمی پسندند، اما این تم طراحی یکی از راه های موثر برای بخشیدن چهره خاص به GLE است.

فضای بار hofele hgle

از آنجایی که مرسدس قصد تولید نسخه میباخ GLE را ندارد، Hofele HGLE می تواند به خوبی جای خالی نسخه میباخ را برای GLE پر کند و یکی از لوکس ترین نسخه های موجود از این خودرو البته به صورت افترمارکت است. در این لحظه کمپانی Hofele قیمت این نسخه تیون شده GLE را اعلام نکرده، ولی در نظر داشته باشید که نسخه استاندارد GLE 450 4Matic برچسب قیمتی معادل 77 هزار و 600 دلار دارد و از آنجایی که خودرویی موجود در این تصاویر نیز بر پایه همان GLE 450 توسعه یافته، باید برچسب قیمتی فراتر از 100 هزار دلار را برای آن متصور بود.

صندلی عقب hofele gle

کمپانی Hofele اظهار کرده که مشتریان امکان سفارش این پکیج را برای تمامی نسخه های GLE از جمله نسخه پایه 300d در اروپا تا قدرتمندترین نسخه این خودرو یعنی تریم GLE 63 AMG دارند.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟