شرایط فروش مکث موتور تیارا – دی 1401

به گزارش خودرونویس، مکث موتور اعلام کرده که کراس اوور تیارا در رنگ های سفید، مشکی و سرمه ای قابل سفارش است. شرایط فروش تیارا برای دی ماه 1401 به صورت نقدی و با قیمت قطعی بوده و موعد تحویل مکث تیارا به مشتریان 30 روز کاری اعلام شده است.

قیمت تیارا مکث موتور (قیمت مکث تیارا) در شرایط  فروش دی ماه 989 میلیون اعلام شده که مشتری باید 984 میلیون تومان را در زمان ثبت نام واریز و یک چک به مبلغ 5 میلیون تومان نیز به تاریخ یکسال پس از تحویل به مکث موتور بدهد. لازم به ذکر است بوده که شرایط فروش تیارا مکث موتور با قیمت قطعی بوده و جریمه تاخیر در تحویل این خودرو نیز 12 درصد سالیانه اعلام شده است.

شرایط فروش تیارا مکث موتور مکث تیارا (1)

سند تیارا مکث موتور به مدت یکسال پس از تحویل خودرو به مشتری در رهن شرکت باقی می ماند. مبلغ واریزی به حساب شرکت مکث موتور صرفا باید از حساب مشتری باشد. در شرایط فروش مکث تیارا برای دی ماه 1401، هر کد ملی صرفا یکبار امکان ثبت نام داشته و ثبت نام افراد کمتر از 18 سال و فاقد گواهینامه ممکن نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش کراس اوور تیارا مکث موتور به وب سایت www.maxmotorco.com مراجعه کنید.

*بخشنامه فروش نقدی مکث تیارا ویژه دی ماه 1401

 

ویدیو معرفی تیارا مکث موتور

 

 

مشخصات فنی تیارا مکث موتور

تیارا مکث موتور دارای یک موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ است. این موتور قادر به تولید 155 اسب بخار قدرت و 215 نیوتن متر گشتاور بوده که نیروی آن به کمک گیربکس اتوماتیک شش سرعته با قابلیت تعویض به صورت دستی به چرخ های جلو منتقل می شود. ترکیب این موتور و گیربکس با توجه به وزن 1610 کیلوگرمی تیارا مکث موتور مناسب به نظر می رسد. اما نباید از این خودرو توقع شتابگیری فضایی را به ویژه به هنگام حرکت به صورت فول سرنشین داشت. در واقع تیارا مکث موتور مناسب افرادیست که به دنبال یک کراس اوور خانوادگی جادار و راحت با کابین لوکس هستند و شتاب و سرعت برای آنها در اولویت های بعدی قرار دارد.

شرایط فروش تیارا مکث موتور مکث تیارا (1)

امکانات و آپشن های تیارا مکث موتور

تیارا یک کراس اوور لوکس و خانوادگی بوده و تجهیزات رفاهی و ایمنی مناسبی را ارائه می دهد. کراس اوور مکث موتور تیارا دارای امکانات ایمنی مانند 6 کیسه ایمنی هوا، سیستم ترمز ضد قفل، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، کنترل پایداری الکترونیکی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، نمایش نقاط کور، دوربین ثبت وقایع، دوربین دید 360 درجه، اتوهلد، کمکی حرکت در سربالایی، کنترل خودرو در سرازیری، کنترل کشش و سیستم پایش فشار باد تایرهاست.

شرایط فروش تیارا مکث موتور مکث تیارا (1)

کراس اوور تیارا مکث موتور در زمینه تجهیزات رفاهی نیز جزو شاسی بلندهای چینی لوکس بازار ایران محسوب شده و دارای یک نمایشگر 12.3 اینچی دیجیتالی در پشت فرمان، نمایشگر لمسی 10.25 اینچی سیستم مالتی مدیا در میان داشبورد، سانروف پانورامیک، صندلی برقی راننده قابل تنظیم در 6 جهت، صندلی سرنشین جلو قابل تنظیم در 4 جهت به صورت برقی، گرمکن صندلی های جلو، درب برقی فضای بار، سیستم تهویه مطبوع الکترونیکی دیستی با دریچه مجزا برای سرنشینان عقب، سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه ای، سنسور نور و … است.