به گزارش خودرونویس، تجربه لذت سفر با خودروی دو دیفرانسیل شاسی مستقل به دور از استرس تعویض به‌ موقع دنده در موقعیت‌های چالشی همراه با رانندگی آسان‌ تر یکی از علاقمندی‌ های طبیعت گردان و دوستداران سفر در دنیای شلوغ امروز است که باعث شده تقاضای زیادی برای خودروهای دو دیفرانسیل گیربکس اتوماتیک ایجاد شود. اما به‌ دلیل تولید کم این کلاس خودرویی در کشور، تنوع اینگونه خودروها محدود به انواع گیربکس دستی بود. در این میان شرکت مکث موتور برای پاسخ به نیاز جامعه و تحت پوشش قرار دادن طیف گسترده‌تری از مشتریان پیکاپ‌ های دو دیفرانسیل و همچنین باتوجه به وعده پیشین خود مبنی‌بر عرضه کلوت اتوماتیک در نیمه نخست 1401، به این وعده تحقق بخشید و قصد دارد این خودرو را در روزهای آتی عرضه کند.

فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور

بر این اساس انتظار علاقمندان برای تجربه رانندگی با پیکاپ کلوت اتوماتیک به خط پایان نزدیک شده و در روزهای آینده پیکاپ کلوت در نسخه اتومات عرضه می‌شود. کلوت با بهره‌گیری از موتور پرقدرت 2.4 لیتری توربوشارژ میتسوبیشی، 215 اسب بخار توان و 320 نیوتن‌متر گشتاور را به سمت گیربکس شش سرعته اتوماتیک هدایت می‌کند. با استفاده از این توان و دور موتور بالای کلوت اتومات، عبور از مسیرهای چالشی به‌ ویژه گل و لای و کویر نیز با یک پیکاپ گیربکس اتومات میسر است.

 

فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور

امکاناتی نظیر کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، مانیتور لمسی 8 اینچی، تنظیم برقی صندلی راننده در شش جهت، کامپیوتر سفر، سیستم اتوماتیک تهویه هوا با صفحه لمسی، لاستیک زاپاس فول سایز و پوشش ضدخش قسمت بار، کلوت اتومات را به یک رقیب قدرتمند در میان پیکاپ‌ های تولیدی کشور تبدیل کرده است.

فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور

از تجهزات ایمنی این خودرو نیز می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم ترمز ترکیبی (CBS)، سیستم کمکی ترمز (BAS)، سیستم پایداری الکترونیک (ESC)، قفل ایمنی کودک، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و سیستم ضد سرقت (Immobilizer) اشاره کرد.