خاطره تلخ روز تحویل

به گفته مالک بد شانس این لامبورگینی، تنها 20 دقیقه پس از تحویل این هوراکان پرفورمانته اسپایدر یک مشکل فنی برای خودرو پیش آمد و راننده آن چاره ای جز کنار زدن و متوقف کردن خودرو نداشت. در این لحظه اطلاعات کامل در خصوص نقص فنی این سوپر اسپرت تنفس طبیعی 10 سیلندر در دسترس نیست، اما اتفاقی که پس از خرابی و نقص فنی برای این لامبورگینی هوراکان پرفورمانته و مالک آن رخ داد به مراتب بدتر از خرابی آن است.

 

تصادف با گاو خشمگین

پس از توقف ناگهان لامبورگینی، یک راننده ون قادر به متوقف کردن به موقع خودروی خود در پشت این هوراکان نشد و متاسفانه به پروفیل عقب این سوپراسپرت گران قیمت ایتالیایی برخورد کرد و خسارات سنگینی به این هوراکان بدون سقف تحمیل شد. این سوپر اسپرت موتور وسط به خوبی میله های تا شونده آنتی رول بار خود را از پس برخورد باز کرد، ولی چرخ عقب سمت راست این هوراکان پرفورمانته به دلیل شدت ضربه وارد شده از جای خود کنده شد.

از آنجایی که خسارات سنگینی به محفظه پیشرانه این سوپراسپرت موتور وسط وارد شده، بعید است که این هوراکان پرفورمانته اسپایدر دیگر قادر به تعمیر و بازسازی باشد. ابته این اولین لامبورگینی هوراکان پرفورمانته در انگلیس نیست که به چنین سرنوشت تلخی دچار می شود، بلکه سال گذشته یک نسخه کوپه هوراکان پرفورمانته پس از یک دورهمی خودرویی با درخت برخورد کرد. این حادثه تازه هم در بزرگراه M1 انگلیس رخ داد که برای پاکسازی جاده چند لحظه ای این بزرگراه بسته شده بود.

تصادف لامبورگینی هوراکان پرفورمانته

در این تصادف دلخراش هیچ کسی به صورت جدی صدمه ندید، اما راننده ون پس از تصادف کمی از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده بود. پلیس انگلیس اعلام کرده که مقصر این سانحه راننده ون نبوده است، ولی در بیشتر تصادف های از پشت، مقصر اصلی ماشین پشتی شناخته می شود. اما در این لحظه جزییات بیشتر د خصوص این تصادف و دلیل اصلی آن در دسترس نیست. به احتمال زیاد راننده لامبورگینی پس از مشاهده نقص فنی با سرعت زیاد قصد کنار زدن داشته که راننده ون نتوانسته سریع و به موقع از خود واکنش نشان دهد و این سانحه دلخراش برای راننده لامبورگینی هوراکان رقم خورده است.