مشخصات جیپ رانگلر کوادراتک JTe

به گزارش خودرونویس، این خودروی کوادروتک JTe بر پایه جیپ رانگلر 4Xe روبیکان توسعه یافته و کوادراتک برای تولید این خودرو به صورت دو درب با شرکت گرگ هندرسون همکاری کرد تا بتواند هر مسیر بیراهه ای را با این جیپ کواراتک JTe فتح کند. این شرکت از پشت درب های جلو بدنه را بریده و پنل های استاندارد کارخانه ساخت موپار را به همراه یک حوض بار جدید جصب کرده است. کابین این خودرو با موفقیت کوتاه شده و به نوعی تغییر یافته که ظرفیت نشستن برای دو سرنشین را داشته باشد. این در حالی بود که رانگلر 4Xe استاندارد کابینی 5 نفره دارد. نتیجه این دو نفره شدن کابین، جیپ رانگلر کوادراتک JTe حدود 29 سانتی متر حوض بار کشیده تری نسبت به جیپ گلادیاتور دارد.

quadratec-jeep-wrangler-4xe جیپ رانگلر کوادراتک (1)

شرکت کوادراتک هیچ دستی در تیونینگ و تغییر مشخصات پلاگین هیبریدی جیپ رانگلر 4Xe برای نصب روی این جیپ JTe نبرده است. این بدان معناست که زیر کاپوت این خودرو یک پیشرانه 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ در کنار یک موتور برقی قرار دارد که روی هم رفته قادر به تولید 375 اسب بخار قدرت هستند. نیروی این پیشرانه الکتریکی توسط یک پک باتری 17.3 کیلووات ساعتی تامین می شود.

این جیپ رانگلر تیونینگ شده توسط کوادراتک به زنگ سبز موسوم به کوادراتک، چراغ LED لایت بار 50 اینچی J5، رینگ های 17 اینچی برنز Lynx TrailGunner، تایرهای آفرودی 37 اینچی نیتو ریکان گراپلر و چراغ های عقب LED از مدل Oracle Lighting مجهز شده است. همچنین جیپ رانگلر کوادراترک JTe به کیت لیفت سیستم تعلیق 6.2 سانتی متری، چادر سقفی و قفسه بندی داخل حوض بار مجهز شده است. دیگر اقلام اضافه شده به این جیپ Jte شامل وینج RES-Q و سپرهای جلو و عقب Carnivore هستند.

شرکت کوادراتک برای درون کابین این جیپ JTe کف پایی های مناسب همه فصول و آب و هوا را در نظر گرفته است. همچنین