مشخصات فنی e-Camper

به گزارش خودرونویس، شرکت LEVC تخمین زده که e-Camper قادر است همانند ون الکتریکی VN5 در حالت شارژ کامل بیشینه مسافتی معادل 98 کیلومتر را در حالت تمام الکتریکی طی کند. سپس پیشرانه بنزینی وارد مدار شده و انرژی لازم برای پیمایش 490 کیلومتر را تامین می کند. البته نیروی این موتور بنزینی به صورت مستقیم به چرخ ها منتقل نمی شود. این پیشرانه الکتریکی سازی شده به نوعی به راننده این امکان را می دهد تا در مکان هایی که زیرساخت شارژ برای خودروهای الکتریکی وجود دارد با آلایندگی تقریبا صفر رانندگی کند. در واقع نقش موتور بنزینی مانند ژنراتور برای پیشرانه الکتریکی این خودرو است.

نمای جانبی کمپر الکتریکی London Vehicle

تجهیزات داخلی و ویژگی های e-Camper

باید اعتراف کنیم که پیشرانه نصب شده برای ون e-Camper کمپانی London Electric Vehicle در نوع خود یک نوآوری محسوب می شود. ولی این شرکت در این خودرو تنها به پیشرانه فکر نکرده و یک کمپر کامل را تولید کرده است. به لطف سقف پاپ آپ نصب شده برای این خودرو، فضای کافی برای خوابیدن چهار سرنشین وجود دارد که دو نفر در پایین و دو نفر در قسمت بالایی امکان خوابیدن دارند.

صندلی نیمکت شکل نصب شده در ردیف دوم امکان تبدیل شده به یک تخت دو نفره را دارد. از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به اجاق آشپزی برقی و همچنین میز تاشو در قسمت میانی اشاره کرد. شاید این ون الکتریکی تمام ویژگی های نصب شده در کمپرهای فوق مجهز را نداشته باشد؛ ولی الکتریکی بودن آن به همراه پیشرانه درونسوز برای تامین شارژ باتری کفایت می کند تا آن را یکی از جذاب ترین کمپر ون های حال حاضر بازار جهان بدانیم.

کابین کمپر الکتریکی London Vehicle

سخن پایانی

قرار است که تحویل e-Camper شرکت LEVC در سه ماه چهارم سال 2021 آغاز شود و طی ماه های جاری اطلاعات بیشتری از این خودرو منتشر خواهد شد. برچسب قیمت کمپر ون التریکی LEVC چیزی معادل 86 هزار دلار اعلام شده است. روی این کمپر امکان نصب انواع باربندها برای حمل تخته موج سواری، دوچرخه و سایر وسایل وجود دارد.

از جمله ویژگی های این کمپر می توان به امکان انتخاب رنگ های متنوع برای بدنه، سپرهای رنگ شده و رینگ های آلیاژی اشاره کرد.

منبع motor1