به گزارش خودرونیوس، مفهوم نوآورانه Art In Motion در طراحی چری OMODA 5، ظاهری جذاب و دلربا به آن می بخشد. نمای جلو خودرو با جلو پنجره ماتریسی طرح الماس، خطوط اسپرت و اسپویلر دو لایه، زیبایی بی حد و مرزی پیدا کرده است. طراحی منحصر به فرد چری اومودا 5 از سوی تعدادی از رسانه ها مورد تحسین قرار گرفته است. ایده کلی طراحی خودرو کاملا آینده نگرانه، چشمگیر و رقابتی به نظر می رسد. این موضوع از سطح بالای مهندسی در این خودروساز چینی حکایت دارد که به عرضه محصولات جوان پسندانه می اندیشد.

در عین حال، شاخصه اصلی OMODA 5 را قوای محرک متنوع آن می توان دانست. چرا که احتمالا همزمان با موتورهای بنزینی، انرژی های نو هم در سبد سوختی کراس اوور جدید چری جای خواهند داشت. بسیاری از افراد امیدوارند که چری مدل OMODA 5 را در سال 2022 به بازار بفرستد و برای ورود آن به خیابان ها، به انتظار نشسته اند.

انتشار تصاویر OMODA 5 در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و فیس بوک، بحث های گسترده ای پیرامون این خودرو به وجود آورده است. استایل ظاهری جذاب چری OMODA 5 توجه کاربران زیادی از روسیه، مکزیک و آفریقای جنوبی را به خود جلب کرده است. برخی از کاربران برزیلی درباره OMODA 5 گفته اند که طراحی متفاوت خودرو، نگاه آنها به برند چری را تغییر داده و اکنون کاملا تحت تاثیر پیشرفت شگفت انگیز صنعت خودروسازی چین هستند. کاربرانی از ترکیه، شیلی، ایتالیا و پاکستان هم ابراز امیدواری کرده اند که به زودی بتوانند محصول جدید چری را در کشور خود، خریداری کنند. کاربران مالزیایی بر این باورند که OMODA 5 رقابتی قوی با دیگر برندها در کلاس خود به راه می اندازد و قادر خواهد بود که نظر مثبت بسیاری از مشتریان در جنوب شرق آسیا را جلب کند.

بر اساس برنامه های کمپانی چری، OMODA 5 از سال 2022 وارد بازارهای آسیا، آمریکای جنوبی، استرالیا، آفریقا، اروپا و دیگر کشورها می شود و تجربه جدیدی از رانندگی با یک کراس اوور مدرن را برای مصرف کنندگان در سطح جهانی به ارمغان می آورد.