معمولا تیونرها برای تیونینگ یک خودرو با یکدیگر همکاری نمی کنند و بیشتر به رقابت می پردازند، ولی شرکت MTM و منصوری در تیونینگ جدیدترین نسل آئودی RS6 استیشن با یکدیگر همکاری کرده اند. اگرچه آئودی RS6 در نسخه استاندارد نیز خودرویی بسیار قدرتمند و توانمند است، ولی توسط این دو تیونر به سطح جدیدی رسانده شده و به قدرتمندترین و سریع ترین خودروی استیشنی که می توانید تصور کنید تبدیل شده است. جالب است بدانید که این عملکرد خیره کننده توسط یک خودروی خانوادگی جادار و کاملا کاربردی ارائه می شود.

نمای عقب آئودی RS6 تیونینگ منصوری

منصوری مسئول شخصی سازی ظاهری

به گزارش خودرونویس، منصوری استاد نصب کیت های بدنه اغراق آمیز است و تقریبا روی هر خودرویی که تیونینگ می کند، کیت بدنه ای خاص و عجیب نصب می کند. به لطف این کیت بدنه استایل ظاهری بسیار خشن و جذابی به آئودی RS6 بخشیده است. به لطف نصب چهار خروجی اگزوز بزرگ و دو اسپویلر در عقب، استایل ظاهری این آئودی RS6 تیونینگ شده تا حد زیادی از نسخه استاندارد فاصله گرفته است.

آئودی RS6 تیونینگ منصوری

منصوری ضمن کاهش ارتفاع سیستم تعلیق آئودی RS6، رینگ های آلیاژی جدید 22 اینچی برای این خودرو نصب کرده است. همچنین دو اسکوپ روی کاپوت برای عبور جریان هوا طراحی شده است. این RS6 به قطعات فیبر کربنی متعددی مانند اسپلیتر جلو در قسمت های مختلف بدنه مجهز شده که به موجب آنها آیرودینامیک این خودرو نسبت به مدل استاندارد بهتر شده است. منصوری ضمن اجرای یک تم مشکی رنگ روی بدنه، تریمی آبی رنگ هم اجرا کرده که ترکیب بسیار زیبایی پدید آمده است. این تریم آبی رنگ روی علاوه بر بدنه در چرخ ها و کالیپرهای ترمز نیز چنین تریمی اجرا کرده است. لوگوی آئودی در پروفیل جلو و عقب نیز تیره شده و قاب چراغ های عقب نیز دودی شده اند که به موجب همه این تغییرات استایل ظاهری استایل ظاهری بسیار خاص و جذابی برای این آئودی RS6 به ارمغان آمده است.

آئودی RS6 تیونینگ منصوری

مشخصات فنی آئودی RS6 تیونینگ شده توسط MTM

وظیفه افزایش توان پیشرانه آئودی RS6 بر عهده MTM بوده و این شرکت به کمک نصب کیت استیج 2 خود برای پیشرانه 4 لیتری هشت سیلندر دو توربوشارژ این خودرو موفق شده بیشینه توان تولیدی پیشرانه را به مرز 820 اسب بخار و بیشینه گشتاور آن را به 1167 نیوتن متر رسانده است. به لطف این افزایش چشمگیر قدرت نسبت به مدل استاندارد، این استیشن سوپرلوکس و قدرتمند قادر است در کمتر از 3 ثانیه از حالت سکون به مرز 100 کیلومرت بر ساعت برسد و بیشینه سرعت قابل پیمایش آن نیز 330 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. لازم به ذکر است که این عملکرد برای خودروی استیشن بزرگ و لوکسی مانند آئودی RS6 با وزنی فراتر از 2 تن بسیار حیرت آور است. مده

منبع Motor1