به گزارش خودرونویس، در اولین روز از اعلام فروش خودروی دیگنیتی، با واحد امور مشتریان گروه بهمن برای دریافت اطلاعات تماس گرفتیم. پاسخ های مناسب و از سر حوصله باعث شد برای دیدن فعالیت این بخش امور مشتریان خواستار هماهنگی شدیم. واحد امور مشتریان گروه بهمن در کیلومتر 13 جاده مخصوص قرار دارد . سالنی کوچک که با بانوانی هدفون به گوش و مشغول صحبت که حتی وقت سرخاراندن هم ندارند. راهی این مکان که شدیم با استقبال گرم مسئول این واحد روبرو شدیم.

به محض ورود به مرکز تماس امور مشتریان گروه بهمن ، کارشناسان مرکز بدون لحظه ای وقفه به نشان ادب سری تکان می دهند و بلافاصله مشغول پاسخگویی به تماس گیرندگان می شوند. زمان برای آنها در ثانیه متوقف شده و زنگ پشت زنگ به صدا در می آید.

این ها همه بخشی از کار روزانه کارشناسان مرکز تماس امور مشتریان گروه بهمن است. دیدیم اپراتورها بی وقفه و مسلط، به سوال های مشتریان پاسخ می دهند. سوال ها شامل زمان عرضه دیگنیتی، مبلغ پرداختی، نحوه ثبت نام و پرداخت، زمان تحویل خودرو، خرید تعدادی و حتی الامکان پیش فروش بود و ضمن اینکه تماس های متعدد دیگری در خصوص اینکه آیا از طریق نمایندگی ها نیز امکان ثبت نام وجود دارد از اپراتورها پرسیده می شد.

پاسخ دهندگان بی وقفه و با پایان یک تماس به تماس بعدی پاسخ می دادند یکی از اپراتورها با تسلط کامل به متقاضیان در آن سوی تلفن توضیح می دهد گروه بهمن این اطمینان را به مشتری می دهد که وبسایت و درگاه iranecar.ir را با پشتیبانی کامل و مطمئن از مشتریان خود ، برای عرضه و فروش محصول انتخاب کرده است .

تماس های پی در پی متقاضیان در خصوص شرایط فروش و نحوه عرضه دیگنیتی به صورت ممتد ادامه دارد. این در حالی است که هنوز تا زمان آغاز ثبت نام یک روز مانده است.
نگاه مان به سمت صفحه بزرگ مانیتور بر روی دیوار می چرخد صفحه ای که تعداد تماس ها با سرعت در حال تغییر است ساعت 11صبح است و عدد تماس ها 620 را نمایش می دهد و عدد 6 که نشان دهنده تماس های در انتظار است . یکی از اپراتورها همزمان که به برخی از پرسش های ما با اشاره و سر و تک کلمه ای پاسخ می دهد حواسش به تماس ها و سوالات مشتریان آن سوی تلفن هم هست .

به سمت اپراتور دیگری می رویم که با تمرکز، به سوالاتی چون رنگ بندی خودرو دیگنیتی، تحویل خودرو در نمایندگی های غیر منتخب و ایا اینکه تغییر رنگ در قیمت تاثیری خواهد داشت یا نه به مشتریان جواب می داد.

با مسئول این مرکز ارتباط با مشتریان که صحبت کردیم در خصوص طرح فروش خودرو دیگنیتی گفت که پاسخ‌گویی به پرسش‌های احتمالی متقاضیان ثبت‌نام در این طرح فروش از ساعت 7 صبح تا 19عصر هست. متقاضیان ثبت نام دیگنیتی می‌توانند جهت حل مشکلات و سوالات احتمالی درباره فرآیند طرح با شماره 48027 تماس بگیرند.

گفتنی است دیگنیتی اولین خودروی SUV کوپه عرضه شده در داخل کشور است و در فاز نخست تولید، 20 درصد آن داخلی سازی شده است. نخستین فروش این خودرو به صورت اینترنتی و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ روز سه شنبه مورخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود و مشتریان می توانند به صورت اینترنتی فرایند خرید آن را بر روی وبسایت ایرانی کار انجام دهند. فروش دیگنیتی به صورت نقدی است و هفته اول خرداد ۱۴۰۰ در اختیار خریداران قرار می گیرد. سود انصراف این طرح فروش ۱۵ درصد تعیین شده و متقاضیان می توانند میان رنگ های سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی انتخاب داشته باشند. همچنین تریم داخلی خودرو به سلیقه خریدار با دو طرح مشکی و مارون (قرمز) عرضه می شود.