به گزارش خودرونویس، با گردش  اطلاعات خودرو، کاربران همچنین الزامات بیشتری را برای کابین خلبان گونه  هوشمند مطرح کردند و صفحه بزرگ به عنوان هسته اصلی درک کاربران از اطلاعات خودرو بدل گشته است. خودرو از صفحه عمودی ، صفحه افقی، دو صفحه و اشکال دیگر تیگو8 پرو به عنوان مدل پرچمدار آینده شرکت مدیران خودرواست ، نمایش “بزرگ و متفاوت”از صفحه نمایش بزرگ را نشان می دهد ، که همان صفحه کنترل مرکزی داخلی است ، اما تجربه منحصر به فرد هوشمند کابین خلبانی را برای کاربران به ارمغان می آورد.

تیگو8 پرو تغییرات بزرگی از ظاهر، نمای داخلی و پیکربندی  به ویژه در طراحی داخلی به خود دیده که می توان گفت طراحی کابین این خودرو ضمن منحصر به فرد بودن، دارای نوآوری های متعددی است. فضای داخلی تیگو8 پرو متکی بر مفهوم “کابین درجه یک” است. طیف گسترده ای از بسته های مواد نرم و صندلی های درجه یک VIP باعث می شود که فضای داخلی خودرو بافت لوکس فوق العاده ای از فناوری را آشکار کند. وقتی کاربران وارد کابین خلبان گونه می شوند ، می توانند فضای مجلل و تکنولوژیکی کابین خلبان را احساس کنند.

کاین تیگو8 پرو

فضای داخلی تیگو8 پرو تحت سلطه عناصر افقی زیبا و کشیده است. کابین با خطوط ساده و سطح قوس شکل، کلیت فضای آرام را مشخص می کند و به کاربران اجازه می دهد هنگام نشستن از تجربه “ارتقا” لذت ببرند. برجسته ترین مکانها قسمت کنسول است؛ داشبورد  تیگو8 پرو ، از طریق نوع پنل LCD کامل از دو صفحه نمایش 12.3 اینچی فوق العاده بزرگ تشکیل شده است ، این ترکیب حس بسیار تکان دهنده ای از فناوری را به ارمغان می آورد و در منطقه کنترل تهویه مطبوع نیز از صفحه نمایش لمسی 8 اینچی استفاده کرده است  .

شایان ذکر است که تیگو8 پرو همچنین دارای ردیف دوم صفحه کنترل منحصر به فرد تهویه مطبوع است که می تواند به طور مستقل توسط کاربران در ردیف دوم کنترل شود. تجربه راحت رانندگی به دلخواه باعث بهبود کیفیت سطوح پرش باد می شود.

کاین تیگو8 پرو

صفحه نمایش دوگانه 24.6 اینچی نه تنها بزرگ است ، بلکه از فرآیند ادغام اتصال نوری استفاده می کند و از صفحه نمایش با وضوح بالا 1920 × 720 و چند لمسی پشتیبانی می کند. صفحه نمایش لمسی 8 اینچی LCD نه تنها صفحه کنترل کولر و سیستم تهویه بوده، بلکه نقش صفحه کنسول خودرو را نیز ایفا می کند. در عین حال، همچنین می تواند تعامل اطلاعاتی را با صفحه کنترل مرکزی، صفحه نمایش تهویه مطبوع/کنترل خودرو انجام دهد. کل صفحه بزرگ بدون مشکل اجرا شده و فقط 3 ثانیه طول می کشد تا راه اندازی شود و تاخیر پاسخ در 25میلی ثانیه کنترل می شود. به عبارت دیگر تجربه کار کردن با این نمایشگر بیشتر شبیه تلفن همراه است و رانندگی را جذاب تر می کند.