کیا سلتوس 2023 و کیا سونت 2023 به عنوان دو محصول وارداتی کوشا خودرو به تازگی از گمرک ترخیص شده اند. سرانجام پیگیری های انجام شده نتیجه داد و به لطف حمایت مستقیم مدیرکل گمرک شهریار، نخستین محموله خودروهای وارداتی کیا از گمرک ترخیص شد.

به گزارش خودرونویس، با ترخیص کیا سونت 2023 و کیا سلتوس 2023 از گمرک شهریار، می توان گفت که به زودی عرضه خودروهای وارداتی کیا به بازار آغاز می شود. با پیگیری های انجام شده و حمایت های مدیر کل گمرک شهریار، نخستین محموله خودروهای کیا سرانجام ترخیص شد.

نخستین محموله وارداتی خودروهای کیا از گمرک شهریار ترخیص شد کیا سونت و سلتوس

خبرها از این قرار بوده که دیگر محصولات وارداتی کیا نیز به زودی و در هفته آتی از گمرک ترخیص خواهند شد. پیشتر کوشا خودرو موفق به دریافت تاییده استاندارد برای کیا سونت، کیا سلتوس، کیا K5، کیا سراتو و کیا پگاس شده بود. بدین ترتیب انتظار می رفت که در همین روزها شاهد ترخیص این خودروها از گمرک باشیم که روز پنج شنبه نهم شهریور ماه سرانجام اولین سری وارداتی کیا از گمرک شهریار ترخیص شد. در این محموله که اکنون تقریبا آماده شماره گذاری و عرضه به بازار است، تعدادی کراس اوور کیا سلتوس 2023 و کیا سونت 2023 دیده می شود.

نخستین محموله وارداتی خودروهای کیا از گمرک شهریار ترخیص شد کیا سونت و سلتوس

به گفته کوشا خودرو طی روزهای آتی شاهد ترخیص دیگر محصولات کیا که تاییده استاندارد و محیط زیست آنها دریافت شده از گمرکات کشور خواهیم بود. بدین ترتیب باید به زودی منتظر عرضه خودروهای وارداتی کیا به بازار کشور باشیم.

4.8 از 6 رای