اخبار خودرو ایران

نیسان سیلفی نامی خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

دوشنبه - ۱۱ تیر ۱۴۰۳
خواندن 3 دقیقه

نیسان جزو برندهایی است که در دور جدید واردات خودرو به کشور آمد. مدل مکس یعنی فول آپشن سیلفی هم توسط نامی خودرو وارد شده است که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم.

نیسان جزو برندهایی است که در دور جدید واردات خودرو به کشور آمد. مدل مکس یعنی فول آپشن سیلفی هم توسط نامی خودرو وارد شده است که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم.

به گزارش خودرونویس، نیسان سیلفی نامی خودرو در حقیقت نخستین سدان هیبریدی این خودروساز ژاپنی است که توانسته پلاک ملی دریافت کند. این خودرو با ظاهر فیس لیفت شده به بازار ایران راه پیدا کرده و یک سدان کلاس c محسوب می‌شود. تغییراتی در ظاهر این خودرو صورت گرفته که باعث می‌شود چهره‌ای جذاب و در عین حال خشن به خصوص در نمای جلو داشته باشد.

نامی خودرو که واردات نیسان سیلفی را بر عهده گرفته در حقیقت یکی از نشان‌های تجاری گروه صنعتی ایران روور است.

مشخصات فنی نیسان سیلفی نامی خودرو

نیسان سیلفی نامی خودرو از پیشرانه ۱.۲ لیتری تنفس طبیعی ۳ سیلندر بهره می‌برد. این پیشرانه حداکثر توان ۷۲ اسب بخار را دارد که البته این توان فقط برای شارژ کردن باتری‌های خودرو است. پیشرانه الکتریکی سیلفی توان تولید ۱۳۶ اسب بخار و ۳۰۰ نیوتن.متر گشتاور را دارد. به واسطه بهره گیری این خودرو از پیشرانه برقی و بنزینی سیلفی می‌تواند در مدت زمان کمتر از ۱۰ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. در عین حال مصرف سوخت سیلفی هم بسیار پایین و کمتر از ۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

تمامی این موارد در بخش فنی نیسان سیلفی نشان دهنده یک خودروی اقتصادی اما در عین حال با شتاب خوب و مصرف سوخت پایین است.

امکانات رفاهی نیسان سیلفی جدید

نیسان سیلفی نامی خودرو در بخش امکانات رفاهی هم شرایط خوبی دارد. از جمله آپشن‌های مهم این خودرو می‌توان به مواردی نظیر سانروف، ترمز پارک برقی، فرمان برقی، صندلی راننده برقی، سیستم تهویه اتوماتیک دوکاناله، شارژر وایرلس، تریم داخلی چرم، دوربین ثبت وقایع، استارت دکمه‌ای، ۶ کیسه هوا، سیستم بازیافت انرژی هوشمند و اتوهلد اشاره کرد.

از جمله آپشن های مهم دیگر در نیسان سیلفی نامی خودرو می‌توان به سیستم هشدار خروج از خط، سیستم حرکت بین خطوط، رادار نقطه کور و سیستم استارت استاپ اشاره کرد.

قیمت نیسان سیلفی نامی خودرو

طبق اطلاعیه شماره ۱۵ منتشرشده در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، نرخ قطعی نیسان سیلفی در مبادی ورودی مشخص شد که نرخ فوق فعلاً بهای تمام‌شده برای مصرف‌کننده نیست.

قیمت نیسان سیلفی به صورت قطعی در مبادی ورودی یک میلیارد و ۷۵۷ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان عنوان شده که با محاسبه هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص، مانند مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره‌گذاری، اسقاط خودرو فرسوده، کرایه حمل‌ونقل و مواردی دیگر، احتمالاً در محدوده دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تا دو میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان به‌دست متقاضی برسد.

 

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟