به گزارش خودرونویس، پس از پر شدن ظرفیت فروش فردا 511 با موعد تحویل 30 روزه، این خودروساز بخش خصوصی طرح فروش دیگری را برای فردا 511 با موعد تحویل 120 روزه اعلام کرده که قیمت خودرو در این طرح 429 میلیون تومان اعلام شده که در زمان ثبت نام باید 50 درصد آن را پرداخت کرد. سپس دو ماه پس از ثبت نام 10 درصد و در ماه سوم هم 10 درصد دیگر از مبلغ خودرو را پرداخت کرده و در زمان تحویل هم 30 درصد باقی مانده از مبلغ پرداخت می شود.

شرایط فروش فردا 511

مشخصات فنی فردا 511

فردا 511 یک سدان در سگمنت B پلاس بوده که در بازار داخلی رقبایی مانند دنا پلاس، شاهین، آریزو 5، بسترن B30 و تارا را در مقابل خود دارد. برتری این خودرو نسبت به رقبا وجود گیربکس اتوماتیک پنج سرعته دو کلاچه و همچنین سیستم کنترل پایداری الکترونیکی بوده که در رقبای ایرانی نمونه آن یافت نمی شود. این خودرو از یک پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی بهره گرفته که قادر به تولید 106 اسب بخار قدرت و بیشینه گشتاور 145 نیوتن متر است. شاید توان تولیدی این پیشرانه چندان بالا نباشد، ولی به دلیل کوپل شدن با گیربکس دو کلاچه عملکرد رضایت بخشی از خود ارائه می دهد. همچنین این پیشرانه جوابگوی وزن 1100 کیلوگرمی فردا 511 است.

نمای عقب فردا 511

از جمله تجهیزات ایمنی و رفاهی فردا 511 می توان به سانروف، رینگ های آلومینیومی، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، فرمان کمکی برقی از سری سوپر EPS، چراغ روشنایی روز، سنسور نور، دو کیسه هوا، نمایشگر لمسی 7 اینچی، بلوتوث، کامپیوتر سفر، تهویه الکتریکی با نمایشگر دیجیتال، سنسور پارک و دوربین عقب، خطوط پارک متغییر، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، دو کیسه هوا، ترمز ABS، EBD، BAS اشاره کرد.

در آخر باید اظهار کنیم که فردا موتور سدان 511 را با چهار سال گارانتی یا 100 هزار کیلومتر مسافت به بازار عرضه می کند که در مقایسه با رقبای داخلی از نظر زمان و مسافت یک پله بالاتر است.