به گزارش خودرونویس، شرکت ویرا دیزل زیر مجموعه گروه ماموت بوده که یکی از پرسابقه ترین و عظیم ترین ها در عرصه خودروهای تجاری در ایران است. ویرا دیزل به عنوان نماینده رسمی شرکت شاکمان شناخته می شود و حال محصولات ویرا دیزل به طبع همکاری با شاکمان با آخرین تکنولوژی های غربی به بازار ایران عرضه خواهد شد.

کامیونت کامیون کشنده ویرا دیزل شاکمان Shacman

موتور کامینز CUMMINS که سردمدار پیشرانه های دیزل جهان است به عنوان قلب تپنده محصولات ویرا دیزل شناخته می شود که همواره قابل اعتماد بوده و شناخته شده ترین در عرصه جهانی است. از سوی دیگر سیستم انتقال قدرت این محصولات نیز برند کاملا شناخته شده ایتون EATON بوده که خود سابقه طولانی در تامین جعبه دنده های سنگین دارد و عملا محصولات ویرا دیزل در حساس ترین بخش خود از تکنولوژی و اعتبار محصولات پرسابقه بین المللی (کامینز-ایتون) بهره می برند.

کامیونت کامیون کشنده ویرا دیزل شاکمان Shacman

قطعا بسیاری از دارندگان خودروهای سنگین نگرانی هایی به لحاظ حساسیت کار و نحوه استفاده و دوام به پیشرانه و سیستم انتقال قدرت تعلق دارند که ویرا دیزل با انتخاب بهترین های جهان با سابقه مستند و درخشان کلیه نگرانی ها را رفع کرده است و محصول قابل قبول را به گفته مدیران خود به بازار ایران عرضه خواهد کرد. محصولاتی که قطعا می توانند با توجه به ادعای مدیران ویرا دیزل در عرصه طراحی و کیفیت در کنار خدمات حرف های جدیدی را در بازار داشته باشند.

 

4.3 از 3 رای