شرکت زامیاد با جدیدترین محصولات خود از جمله کامیونت باراد در بیست‌ و سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد 1402حضور پیدا می کند.

به گزارش خودرونویس، کامیونت باراد جدیدترین محصول شرکت زامیاد است که در 4 مدل 5.5 تُن، 6 تُن خواب‌دار و بدون‌خواب و همچنین 9.5 تُن خواب‌دار منطبق با استانداردهای الزامی سازمان ملی استاندارد در نمایشگاه خودروی مشهد معرفی خواهد شد.

همچنین خودروهای کار و مسافری این شرکت نظیر: پیکاپ زاگرس با موتور دیزل، پیکاپ کارون، وانت پادرا پلاس لانگ با کاربری‌ یخچال و اتوبوس 12 متری شهری در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالان صنعتی این استان قرار می‌گیرد.

 

مشخصات کامیونت باراد زامیاد

شایان‌ذکر است، کامیونت باراد زامیاد به عنوان یک خانواده کامیونت سبک، در مدل 5.5 تُن با موتور دیزلی شرکت نیسان (Nissan) با حجم 3 هزار سی‌ سی و قدرت موتور 140 اسب بخار در دور موتورrpm 3200 ، حداکثر گشتاور موتور 355 نیوتن متر و گیربکس ۶ سرعته Fast – C6J45T با کنترل دستی به بازار عرضه خواهد شد.

همچنین کامیونت باراد زامیاد در مدل 6 تُن و 9.5 تُن دارای موتور کامینز Cummins با حجم 3 هزار و 800 سی‌سی و قدرت موتور 157 اسب بخار در دور موتور 2هزار و rpm 600 حداکثر گشتاور موتور 518 نیوتن متر است که با گیربکس ۶ سرعته Fast- C6J55T بصورت کنترل دستی عرضه می شود.

 

امکانات ایمنی و رفاهی کامیونت باراد زامیاد

کامیونت باراد از نظر رفاهی و ایمنی به قابلیت‌هایی همچون سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری (ESC)، سیستم ترمز اضطراری پیشرفته (AEBS)، ترمز اگزوز، سیستم هشدار انحراف از مسیر (LDWS)، صندلی پنوماتیک راننده با قابلیت تنظیم دستی در شش جهت، چراغ رانندگی در روز و اتولایت، چراغ مه‌شکن جلو و عقب، دوربین دنده‌عقب، سیستم مولتی‌مدیا مجهز به صفحه‌نمایش لمسی 10 اینچ، سیستم تهویه مطبوع، کروز کنترل، آینه های جانبی قابل تنظیم برقی مجهز به گرمکن، غربیلک فرمان مجهز به کلیدهای دسترسی، نمایشگر LCD صفحه کیلومتر، قفل مرکزی، شیشه بالابر برقی، هشدار باز بودن کمربند ایمنی، پرده راننده و شاگرد و… مجهز شده است.

گفتنی است، شرکت زامیاد در فضایی بالغ بر یک هزار و 190 متر مربع از تاریخ 9 تا 12 شهریورماه در سالن عطار نمایشگاه خودرو مشهد 1402 در ساعات 17 تا 22 پذیرای بازدیدکنندگان است.

4.7 از 4 رای