به گزارش خودرونویس، برند فونیکس برای قدردانی از حضوروهمراهی مشتریان خود جشن سالانه ایی متفاوت وجذاب را برای مشتریانش برگزار کرد که مورد توجه مالکان این برند قرارگرفت.

جشن سالانه مالکان مشتریان برند فونیکس (1)

گزارش جشن سالانه فونیکس

این مراسم با حضور مالکان محصولات فونیکس و مدیران ارشد برند فونیکس برگزار شد که نمایان گر توجه ویژه برند فونیکس به مشتریان خود است.

جشن سالانه مالکان مشتریان برند فونیکس (1)

از جمله مهم ترین لحظات این مراسم می توان به برگزاری اجرای زنده موسیقی و بازی های مفرح خانوادگی اشاره کرد که با اضافه شدن گزینه قرعه کشی برای مشتریان این جذابیت جلوه بیشتری پیدا کرد. دیدار مستقیم تمامی حضار با مدیران ارشد برند فونیکس و سخن رانی تعدادی از مالکان در مورد تجربه استفاده از محصولات فونیکس نیز از نکات قابل توجه این مراسم بود.

در طی این مراسم حسین مهداد، مدیر کاستومر اوپریشن برند فونیکس از برنامه های سال آینده این واحد گفت، که در اینجا می توان به مهم ترین آن یعنی معرفی اپلیکیشن جامع مخصوص مشتریان برند فونیکس با امکانات متنوع جهت افزایش ارتباطات و سطح رضایت مشتریان اشاره کرد، پس به نوعی می توان گفت برند فونیکس اولین خودروساز ایرانی می باشد که در زمینه توسعه و معرفی اپلیکیشن اختصاصی مشتریان قدم های جدی برداشته است.

جشن سالانه مالکان مشتریان برند فونیکس (1)

جهت ورود به لیست مشتریان ویژه برند فونیکس اینجا کلیک کنید.

و اما در قسمتی دیگر از این مراسم شاهد برگزاری کارشو از تمامی محصولات فعلی فونیکس بودیم که توجه ویژه حضار به خودرو های تیگو 8 پرو مکس و فونیکس FX از نکات قابل توجه آن بود. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که سال آینده برند فونیکس دو خودروی دیگر را به سبد محصولات خود  اضافه می کند که یک اسیووی پلاگین هیبریدی و یک سدان کلاس B لوکس است.

جشن سالانه مالکان مشتریان برند فونیکس (1)

همانطور که در این مطلب به آن اشاره شد، پبش بینی می شود که سال آینده شاهد توجه ویژه برند فونیکس به مشتریان خود باشیم و برنامه هایی از این دست را در شهر های مختلف ایران ببینیم. اگر شما نیز علاقه مند به حضور در لیست مشتریان ویژه کاستومر اوپریشن هستید می توانید با ورود به لینک زیر اطلاعات خود را وارد نموده و پس از بررسی منتظر تماس پرسنل کاستومر اوپریشن باشید.

جهت ورود به لیست مشتریان ویژه برند فونیکس اینجا کلیک کنید.