شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله دوم

شرکت ایران خودرو در راستاي پاسخ به نیاز بازار خودرو مرحله دوم طرح فروش فوق العاده محصولات خود را اجرا خواهد نمود. متقاضیانی که درطرحهاي قبلی انتخاب نشده اند می توانند در این طرح با شرایط ذیل بدون نیاز به دریافت مجدد کد کاربري و کلمه عبور ثبت نام نمایند.

در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودروها حداکثر 3 ماهه خواهد بود.

تاریخ و نحوه ثبت نام: طــرح فــروش فــوق العــاده(3 مــاهه) مــحصـــولات ایــران خــودرو مــطـابق جــدول ذیــل روز پنجشـنبه 9 مرداد 99 شــروع و تا 11 مرداد 99 ادامه خواهد داشـت. حداکثر 3 روز کاري پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربري و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد. لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربري و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

 

ایران خودرو

 شرایط عمومی بخشنامه:

1 .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

2 .متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

3 .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت هاي ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد.

4 .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

5 .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت هاي بانکی به نام خود براي واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

6 .ثبت نام براي مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

7 .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می گردد، می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

8 .انتخاب شدگان در طرح هاي قرعه کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.

9 .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

10 .گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی براي دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1،000 کیلومتري خودرو نیز الزامی است.

11 .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

نکته1 :

براي متقاضی داراي پلاك فعال انتظامی (نصب برروي خودرو) براي خود یا هر یک از اعضاي خانواده، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته2 :

کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی و یا داراي پلاك انتظامی فعال براي خود یا هریک ازاعضاي خانواده خود، باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبت نام درکلیه طرح هاي فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

ایران خودرو

شرایط فروش خودرو K۱۳۲ توسط ایران خودرو اعلام شد(18 تیر 99)

به گزارش خودرونویس، طرح مشارکت در تولید محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو در کنار هشت محصول دیگر، از فردا ۱۸ تیر به مدت چهار روز اجرا می شود.
سود مشارکت در طرح برای محصول جدید، شش تا نه درصد و سایر محصولات شش تا شش و نیم درصد و موعد تحویل تمامی خودروها از ۱۲ تا ۱۴ ماه درنظر گرفته شده که قیمت آن برمبنای قیمت مصوب روز تحویل خواهد بود.
افزون بر محصول جدید پروژه K132 که به زودی نام آن اعلام خواهد شد، دناپلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ دستی، پژو پارس ال.ایکس، دنا معمولی، رانا پلاس، سورن ای.ال.ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ دو و سمند ال.ایکس بنزینی در سبد پیش فروش تیرماه ایران خودرو قرار دارد.
طبق مصوبه کمیته خودروی وزارت صنعت، معدن و تجارت، پس از پایان سه روز از اتمام مهلت نام نویسی، مشتریان نهایی این محصول با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی، از طریق قرعه کشی انتخاب می شوند.
نمای جلو ایکو K132
متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح بدون نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور نسبت به ثبت نام اقدام کنند. ثبت نام برای سایر متقاضیان، در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، میسر نخواهد بود.
منتخبان این طرح به مدت چهار روز مهلت خواهند داشت تا وجه تعیین شده به عنوان پیش پرداخت علی الحساب را به حساب ایران خودرو واریز کنند. در صورت عدم اقدام برای واریز ثبت نام ملغی خواهد شد.
در این بخش نامه فروش نیز محدودیت هایی نظیر هر کد ملی یک دستگاه خودرو، دارا بودن گواهینامه رانندگی، رعایت فاصله زمانی ۴۸ ماه از آخرین ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا، عدم امکان صلح، دارا نبودن پلاک فعال خودرو، پرداخت وجه از حساب شخص متقاضی و متعلق بودن خط تلفن به وی درنظر گرفته شده و در صورت عدم توجه توسط متقاضی به هر یک از محدودیت ها، ثبت نام در هر مرحله قبل از تحویل خودرو لغو و وجه پرداختی به حساب مشتری مسترد خواهد شد. علاوه بر در رهن بودن سند خودروی تحویلی به مدت یک سال، گارانتی خودرو نیز در صورت عدم مراجعه به شبکه خدماتی ایران خودرو پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو، ابطال خواهد شد.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از طریق سایت فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

شرایط پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو (18 خرداد99)

به گزارش خودرونویس، این شرکت طی اطلاعیه ای اعلام کرده است که در راستاي سياستهاي وزارت صمت و ايجاد امكان ثبت نام و فرصت برابر براي همه متقاضيان و عرضه خودرو به مصرف كنند گان واقعي، پيش فروش يك ساله محصولات خود را اجرا خواهد کرد.
در ادامه این اطلاعیه امده است، متقاضياني كه در فروش فوق العاده انتخاب نشده اند نيز مي توانند در اين طرح با شرايط ذيل بدون دريافت مجدد كد كاربري و كلمه عبور ثبت نام کنند.
ایران خودرو اعلام کرده است، درصورت درخواست بيش از ظرفيت بخشنامه، انتخاب متقاضيان از طريق قرعه كشي خواهد بود و در صورتي كه تعداد متقاضيان از ظرفيت كمتر باشد، تعيين اولويت تحويل خودروها با قرعه كشي مشخص خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام ایران خودرو

طرح پيش فروش يك ساله خودرو مطابق شرايط جدول يك، از ساعت هشت صبح روز يكشنبه 18 خردادماه99 آغاز و تا ساعت 24 بیستم خردادماه به مدت 3 روز اجرا مي شود. حداكثر 3 روز پس از پايان ثبت نام، قرعه كشي برگزار و اسامي منتخبان اعلام خواهد شد .

 

قيمت خودرو و نحوه پرداخت

قيمت خودرو مطابق قيمت زمان تحويل مندرج در قرارداد خواهد بود.
پس از اعلام اسامي، انتخاب شدگان مبلغ پيش پرداخت هر خودرو را از درگاه ايران خودرو واريز مي کنند و الباقي وجه خودروها در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزينه هاي قانوني تعيين و دريافت مي شود .
قبل از اعلام اسامي انتخاب شدگان، مشتري هيچ گونه وجهي واريز نخواهد کرد. در هيچ مرحله اي از ثبت نام نيازي به ارائه چك از سوي مشتري نخواهد بود.

 

دريافت كد كاربري و كلمه عبور

متقاضياني كه قبل از 4 خرداد 99 ،نسبت به ثبت اطلاعات شخصي و كد كاربري و كلمه عبور اقدام کره اند، نيز لازم است با مراجعه مجدد به سايت مذكور براي به روز رساني و تكميل اطلاعات و دريافت كد كاربري و كلمه عبور جديد ، اقدام کنند .
جدول يك: شرايط طرح پيش فروش يك ساله محصولات ايران خودرو

 

فرآيند ثبت نام ایران خودرو

مرحله اول: متقاضي، با وارد کردن كد كاربري و كلمه عبور دريافت شده در مرحله قبل، مي تواند به صفحه ثبت نام خودرو وارد و خودرو مورد نظر خود را انتخاب مي كند.
مرحله دوم: پس از پايان 3 روزه مهلت ثبت نام در طرح پيش فروش، در صورت بيشتر بودن متقاضيان از ظرفيت بخشنامه، حداكثر ظرف 3 روز فرآيند قرعه كشي انجام و اعلام اسامي برندگان با حضور مراجع نظارتي صورت مي پذيرد.
مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهايي از طريق سايت فروش اينترنتي و ارسال پيامك اعلام خواهد شد.
مرحله چهارم: پس از اعلام اسامي انتخاب شدگان در قرعه كشي ، متقاضي مي بايست ظرف 3 روز كاري، پيش پرداخت اوليه خودرو را(كه در اطلاعيه بعدي اعلام خواهدشد)از طريق سايت ايران خودرو به آدرس: ir.ikco.esale واريز کند، عدم واريز پيش پرداخت وجه خودرو از سوي متقاضي به منزله انصراف ازثبت نام تلقي مي شود و شركت هيچگونه مسئوليتي براي تحويل خودرو نخواهد داشت.
مرحله پنجم: تحويل خودرو براساس اولويت بندي تعيين شده در قرعه كشي و ساير ضوابط ابلاغي كميته خودرو و به تفكيك خودرو انتخاب شده توسط مشتري انجام خواهد شد.

 

شرايط عمومي بخشنامه جهت استفاده از طرح پيش فروش يك ساله

1- متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره كارت بانكي و شماره حساب مربوط به خود را معرفي کند و از همان كارت براي واريز وجه استفاده کند. همچنين شماره تلفن همراه معرفي شده بايد به نام خود متقاضي باشد.
2-حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) در شركت هاي ايران خودرو و سايپا 36 ماه است.
3-به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو در كل بخشنامه هاي فروش ايران خودرو و سايپا تعلق مي گيرد.
4-حداقل سن متقاضي 18 سال تمام و ملزم به ارائه گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) است.
5-شركت در ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود.
6-متقاضيان شركت در ثبت نام چنانچه داراي پلاك انتظامي فعال (به نام خود) باشند، امكان شركت در طرح پيش فروش يك ساله ( تا 4 12 ماه) را نخواهند داشت.
7-انتقال حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع است.
8-گارانتي خودرو پس از 3 ماه از زمان تحويل در صورت عدم مراجعه به نمايندگي براي دريافت سرويس اوليه باطل مي شود و در مراجعه به نمايندگي كاركرد حداقل 000,1كيلومتري خودرو نيز الزامي است.
9-كد نمايندگي كه در مرحله دوم و در زمان واريز وجه دوم توسط متقاضي انتخاب مي شود، مي بايست با آدرس و كد پستي متقاضي در يك استان باشد.
10-هر متقاضي مي تواند فقط از طريق يكي از خودرو سازان (ايران خودرو يا سايپا)در طرح پيش فروش شـركت کند و اگر پس از پايان مهلت طرح مشخص شود كه از طريق هر دو خودرو ساز اقدام کرده است اقدام ايشـان در ايران خودرو كان لم يكن تلقي مي شود.
11- انتخاب شدگان در طرح فروش فوق العاده، امكان شركت در طرح پيش فروش يك ساله را نخواهند داشت.
12-در اين بخشنامه امكان صلح وجود ندارد.
نكته1:در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در شرايط احراز متقاضي،در تطبيـق بـا شـرايط عمـومي فـوق الـذكر،در هرمرحله تا قبل از تحويل خودرو، ثبت نام متقاضي كان لم يكن تلقي مي شود و هيچگونه مسئوليتي از بابـت تحويـل خودرو متوجه شركت نخواهد بود.
نكته2:ضمن اً كسانيكه داري پلاك انتظامي فعال يا فاقد گواهي نامه باشند و در اين طرح ثبت نـام کننـد تـا 3 سـال امكان ثبت نام دركليه طرح هاي فروش در قالب بخشنامه هاي پيش فروش و فروش فوق العاده شركت ايران خـودرو را نخواهند داشت .

 

ایران خودرو

شرايط ويژه بخشنامه جهت استفاده از طرح پيش فروش يك ساله

1-متقاضيان شركت در طرح پيش فروش، براي انتخاب خودرو از ميان خودروهاي قابل عرضه مي توانند در مهلت ثبت نام به سايت فروش ايران خودرو به آدرس ir.ikco.esale مراجعه و نسبت به انتخاب خودروي مورد نظر خود اقدام کنند. لازم به ذكر است شركت در اين طرح صرفا” از طريق آدرس فوق امكان پذير است و در صورت استفاده از ساير سايت ها عواقب آن بر عهده متقاضي خواهد بود.
2- اولويت تحويل خودرو به مشتريان بر اساس نتايج قرعه كشي و ضوابط ابلاغي از سوي كميته خودرو خواهد بود.
3-انتخاب رنگ خودرو توسط مشتري، همزمان با اعلام رنگهاي قابل عرضه در زمان تحويل، طي دعوتنامه صادره خواهد بود.
4-نوع و شرايط خودروهاي قابل ارائه در اين طرح در اطلاعيه بعدي اعلام خواهد شد.