تغییرات اعمال شده در ایسوزو دی مکس Arctic Trucks

به گزارش خودرونویس، شرکت Arctic تراکز اقدام به مقاوم سازی شاسی ایسوزو دی مکس کرده و سیستم تعلیق عملکردی و قدرتمند Bilstein را به همراه تایرهای 35 اینچی مناسب همه سطوح برای این پیکاپ نصب کرده است. به لطف این تغییرات ایسوزو دی مکس ظاهر بسیار خشن و جذابی به خود گرفته که لرزه به اندام رقبای خود می اندازد. همچنین حجم پردازی گلگیرها که با هدف ایجاد فضای کافی برای نصب تایرهای بزرگتر انجام شده، چهره پرابهت و عریض تری به این ایسوزو دی مکس تیونینگ شده بخشیده است. همچنین Arctic تراکز یک رکاب جانبی جدیدی برای این پیکاپ نصب کرده تا سرنشینان ساده تر بتوانند به این ایسوزو دی مکس مرتفع سوار و پیاده شوند.

ایسوزو دی مکس Arctic trucks

این تیونر درون کابین ایسوزو دی مکس پشت سری هایی با برند خود نصب کرده و نشان این شرکت در پارکابی خودرو و همچنین کف پایی ها نیز دیده می شود. برای صندلی ها نیز تودوزی چرمی اجرا شده است. این ایسوزو دی مکس دارای تکنولوژی های بسیاری مانند اپل کار پلی و اندروید اتو، درگاه بلوتوث، پورت HDMI، هشت بلندگو به همراه ساب ووفر و یک نمایشگر لمسی 9 اینچی برای سیستم مالتی مدیا است. همچنین دی مکس دارای سیستم های ایمنی مانند تابلوخوان مسیر، تثبیت خطوط حرکت، دوربین دید عقب، سنسورهای پارک، هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار و … است.

ایسوزو دی مکس Arctic trucks

مشخصات فنی ایسوزو دی مکس Arctic

ایسوزو دی مکس AT35 تیونینگ شده توسط Arctic تراکز با همکاری شعبه بریتانیایی ایسوزو توسعه یافته است. این پیکاپ تنها با یک پیشرانه 1.9 لیتری توربودیزل در بریتانیا قابل سفارش بوده که قادر به تولید 162 اسب بخار قدرت و 360 نیوتن متر گشتاور است. این پیشرانه برای انتقال قدرت با یک گیربکس شش سرعته دستی یا به صورت آپشنال با یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک کوپل می شود.

منبع motor1