به گزارش خودرونویس، علاقمندان می‌ توانند به ‌صورت حضوری و با مراجعه به شوروم مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلومتر 5 جاده مخصوص تهران کرج و همچنین نمایندگی‌ های مجاز پرشیا خودرو و پرشیا پریمیوم در سطح کشور، اقدام به تعویض خودرو خود با انواع خودروهای BMW و MINI کنند. هدف از این طرح ایجاد بستری مناسب برای آن دسته از مشتریانی است که علاقمند به خرید و استفاده از خودروهای باکیفیت و برند معتبر هستند و همچنین دوست دارند تجربه ‌ای پریمیوم و عالی از خرید خودرو داشته باشند.

پرشیا خودرو باهدف احترام به حقوق مشتریان محترم و افزایش رضایتمندی ایشان اقدام به ارائه گواهی اصالت خودرو کرده است. پیرو این مهم تمام خودروهای حاضر در این طرح توسط کارشناسان و متخصصان این شرکت مورد بررسی قرار گرفته و خودروها با گواهینامه اصالت پرشیا خودرو ارائه می ‌شوند. این موضوع نقشی مهم و اساسی در صیانت از حقوق مصرف‌ کننده داشته و باعث افزایش رضایتمندی و اطمینان خاطر مشتریان از یک خرید کاملا امن و بی‌ دغدغه و در واقع یک تجربه پریمیوم می ‌شود.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش و طرح تعویض خودروهای مولتی برند با ب ام و مینی و بالعکس می ‌توانند با شماره تماس (021 کد شهر) 4591 و یا نمایندگی های پرشیا پریمیوم سعادت آباد 02122121100 و فرمانیه 02126453607 تماس حاصل کنند.