به گزارش خودرونویس، تست درایو تیگو8 با نظم و هماهنگی بسیار خوبی صورت گرفت و بیش از 120 نفر از مدعوین توانستند خودرو را تست کنند و نظر خود را در مورد آن بیان کنند. از دیدگاه بسیاری از افرادی که خودرو را تست کردند طراحی تیگو8 پرو بسیار زیبا و مدرن و امروزی است و بخصوص جلوپنجره الماسی شکل که کاملا سبکی جدید را تعریف می کند .

تست درایو تیگو8 پرو

از سوی دیگر پس از تست موتور پر قدرت TGDI این خودرو که از آخرین تکنولوژی روز بهزه می برد مورد توجه تست کنندگان قرار گرفت. قدرت بالا ، صدای کم و نرم و آرام در کنار شتاب بسیار خوب برای خودرویی شاسی بلند و نسبتا سنگین وزن از سوی حضار مورد تحسین قرار گرفت. راحتی و ارگونومی و فضای مناسب 7 نفره بودن در کنار پایداری و هندلینگ خودرو در سر پیچ ها همگی نشان از عملکرد موفق و قابل توجه تیگو8 دارد .

تست درایو تیگو8 پرو

اما اکثر تست کنندگان با ورود به خودرو جذب نمایشگر بسیار بزرگ و مدرن این خودرو با اندازه 24.6 اینچ شدند  که در بازار ایران بی نظیر است و انبوه تکنولوژی های جدید چون ADAS   ، ( رادارها و کروز کنترل تطبیقی ) در کنار کول باکس، شارژ بی سیم موبایل، حافظه صندلی، گرم کن و سرد کن صندلی های جلو به همراه برقی بودن صندلی ها، سیستم ویس کنترل و… آپشن های خاص و منحصر به فردی است که در هیچ کدام از خودروهای وارداتی هم سگمنت تیگو پرو8 در بازار ایران دیده نمی شود. اکثر مدعوین از کیفیت بالا خودرو در کنار توان بالا ( 197 اسب بخار و گشتاور 290 نیوتن در متر ) رضایت کامل داشتند و منتظر عرضه سریعتر آن به بازار بودند تا به عنوان یک گزینه مطلوب در نظر بگیرند.