تداوم افزایش قیمت خودرو در بازار

سه شنبه - ۸ مهر ۱۳۹۹
خواندن 3 دقیقه

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت:پیش بینی می شود با انتخاب وزیر جدید صنعت معدن و تجارت روند افزایش قیمت خودرو در بازار ساماندهی شود.

به گزارش خودرونویس، سعید موئتمنی افزود:متاسفانه شاهد افزایش قیمت خودرو بر روی کاغذ هستیم و همین امر باعث شده تا قیمت‌ها واقعی نباشد و معاملات را به صفر برساند.
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: به خریداران توصیه می‌کنیم در شرایط فعلی به هیچ عنوان از بازار خودرو خرید نکنند چرا که در نهایت منجر به ضرر آن‌ها خواهد شد.
وی گفت: به دلیل نداشتن سقف قیمت در این بازار، هرکسی هر قیمتی که دلش می‌خواهد تعیین قیمت می‌کند و قیمت‌ها کاملا سلیقه‌ای و ساختگی است.
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو اضافه کرد: در دو سه هفته گذشته، هیچکدام از همکاران ما معامله یا قراردادی انجام نداده اند و بازار در رکود کامل به سر می‌برد.
آقای موئتمنی گفت: برای مثال قیمت محصولات سایپا امروز در نمایشگاه‌های خودرو و همچنین در فضای مجازی کاملا متفاوت است چنانکه اختلاف قیمت‌ها به بیش از ۱۰ میلیون تومان می‌رسد.
وی در پایان افزود: پیش بینی می‌شود با آمدن وزیر جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت که امروز در مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند و برنامه‌هایی که دارند در هفته‌های آینده شاهد اتفاقات خوبی در بازار خودرو باشیم.
5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟