نگهداری خودرو

معرفی اپلیکیشن خدمات پس از فروش مدیران خودرو

دوشنبه - ۲۸ مهر ۱۳۹۹
خواندن 3 دقیقه
مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز خصوصی کشور که بیش از 15 سال سابقه حضور در بازار خودرو ایران را داراست  با رویکرد مشتری گرایی در صدد معرفی اپلیکیشنی جهت سهولت دسترسی مشتریان در 150 نمایندگی مجاز به خدمات پس از فروش خود برآمده است.

به گزارش خودرونویس، دسترسی به خدمات پس از فروش مناسب و شبکه نمایندگان مجاز و همچنین استفاده از قطعات اصلی، میزان خواب خودرو در تعمیرگاه، هزینه تعمیرات، دسترسی به خودرو امداد و مواردی از این دست همواره یکی از دغدغه های خریداران خودرو بوده است.

در روزگار کنونی بخاطر گستردگی همه گیری ویروس کرونا اکثریت مردم ترجیح می دهند جهت حفظ فاصله اجتماعی از خودروهای شخصی جهت آمد و شد استفاده کنند و نهادهای ذیربط نیز با لغو و یا تغییر ساعات طرح ترافیک این موضوع را مورد حمایت قرار داده اند. به تبعیت از آن، میزان تقاضا بابت حضور در تعمیرگاه های مجاز جهت انجام سرویس های دوره ای یا تعمیرات ضمن حفظ پروتکل های بهداشتی نیز بیش از پیش افزایش یافته است.

 

ویژگی موبایل اپلیکیشن مدیران خودرو

این اپلیکیشن قابلیت سازگاری با سیستم های عامل اندروید و IOS تلفن های همراه هوشمند را داشته و خدمات متنوعی را برای مالکان خودروهای مدیران خودرو فراهم می آورد. یکی از ویژگی های کاربردی این اپلیکیشن امکان درخواست خودروی امداد بدون نیاز به تماس تلفنی و بر اساس موقعیت جغرافیای کاربر است. نمایش نزدیکترین عاملیت مجاز خدمات پس از فروش بر روی نقشه و امکان درخواست نوبت دهی آنلاین در اپلیکیشن می تواند علاوه بر کاهش توقف مشتری در تعمیرگاه های مجاز و آسان تر و کوتاه تر ساختن پروسه پذیرش خودرو موجب افزایش رضایت مشتریان هم شود.

موبایل اپلیکیشن مدیران خودرو

قطعا پس از پذیرش خودرو توسط تعمیرگاه های مجاز، بررسی آنلاین وضعیت خودرو نیز از نکات مورد توجه صاحبان خودرو است که این امکان نیز در اپلیکیشن مدیران خودرو در نظر گرفته شده است. علاوه بر قابلیت های مذکور، استعلام فاکتور و بررسی قیمت قطعات نیز جهت شفاف سازی پروسه خدمات پس از فروش با استفاده از این نرم افزار در دسترس مشتریان محترم قرار خواهد گرفت.

همچنین الزام ثبت شماره شاسی و شماره موتور خودرو جهت پروسه ثبت نام در اپلیکیشن امکان مشاهده سوابق تعمیراتی و فاکتورهای تعمیراتی خودرو را برای مالک فراهم می کند. همچنین این نرم افزار پل ارتباطی بین مشتریان شرکت مدیران خودرو و واحد خدمات پس از فروش را با امکان ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات فراهم می سازد.

زمان رونمایی و سایر اطلاعات در مورد اپلیکیشن شرکت مدیران خودرو به زودی از طریق وبسایت و سایر شبکه های اجتماعی رسمی شرکت اطلاع رسانی می شود.

 

5 از 2 رای

دیدگاه شما چیست؟